V utorok okolo poludnia bol na ulici v Harleme zranený muž, ktorý sa zastal neznámej ženy pred skupinkou násilníkov. Prizerajúci, ktorý celý incident natočili, mohli byť svedkami toho, ako napadnutému po ramenách steká prúd krvi. Napadli ho totiž kuchynským nožom a ten mu zostal zaseknutý v lebke!

Video, na ktorom možno vidieť muža s nožom trčiacim z hlavy, sa stalo virálnym. Niet sa čomu diviť, obeť napadnutia na ňom totiž vyzerá pokojne, dokonca sa môže zdať, že sa pred kamerami zvedavcov predvádza. Podľa polície bol tridsaťšesťročný muž dobodaných do trupu a do hlavy veľkým kuchynským nožom, ktorý mali útočníci pri sebe. O prípade informoval Daily Mail.

Dobodaný sa zastal cudzinky, ktorú na ulici prepadla skupina lupičov. Tí jej ukradli kabelku a spolu s ňou odcudzili mobilný telefón, lieky a benefitnú kartu. Na videu je možné potom vidieť, ako mužovi steká krv na biele tielko, vyzerá však, že mu na prvý pohľad desivé zranenia starosti nerobia. Ešte sa nezabudne uškrnúť do kamery, než konečne vyhľadá lekársku pomoc.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

It’s going to be a crazy summer

Príspevok, ktorý zdieľa Publisher / Marketing (@fresh20s),

Záchranári previezli oboch napadnutých do neďalekej nemocnice v život neohrozujúcom stave. Rana na hlave nebola našťastie hlboká a nespôsobila mužovi trvalejšie poškodenie mozgu. Kto boli útočníci a aký mali vzťah k napadnutej, je zatiaľ v prešetrovaní. Polícii sa nikoho zadržať nepodarilo.

Návšteva klubu mala krvavé následky. Brutálne útočník (34) preťal nožom tepnu návštevníka klubu (36) 

Incident znepokojil starostu mesta New York Billa de Blasia, ktorý hovorí o „znepokojujúcom trende“. „Nebudeme sa vracať do starých čias, kedy bolo násilie na dennom poriadku,“ povedal s odkazom na 90. roky, kedy bol New York známy pre drastický nárast kriminality. „Nedovolíme, aby v tomto meste naďalej rástlo násilie,“ dodal.

Synovec najznámejšieho českého väzňa dobodal dvoch a deťom prechádzal nožom cez hrdla!