POLÍCIA: Pátra po nezvestnom otcovi a jeho dvoch maloletých deťoch

569

O pomoc žiada aj verejnosť.
Bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková ďalej informovala, že Andrej Gajdár sa pohybuje so svojimi maloletými deťmi na neznámom mieste. Jeho syn Martin sa naposledy telefonicky ozval matke prostredníctvom otcovho telefónu 22. januára. „Odvtedy žiadna z osôb o sebe správu nepodala a ich pobyt nie je známy,“ doplnila.
Nezvestný Andrej Gajdár je 180 cm vysoký, športovej postavy, váži približne 100 kg. Má tmavohnedé krátke vlasy a modrosivé oči.
Maloletý Martin Gajdár je 120 cm vysoký, štíhlej postavy. Váži približne 15 kg. Má krátke plavé vlasy a bledo-hnedé oči.
Maloletá Dominika Gajdárová je 100 cm vysoká, štíhlej postavy. Váži približne 12 kg. Má vlnité plavé vlasy siahajúce po lopatky a bledohnedé oči s výraznými mihalnicami.
Polícia žiada verejnosť, aby akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestných osôb, oznámili ľudia na bezplatné číslo polície 158, alebo na čísle 09610/32 371 alebo faxom na 09610/32 609, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.