Speváčka a herečka Demi Lovato v minulosti bojovala s poruchou príjmu potravy. Ale aj po vyliečení má stále problém so svojím telom, preto chodí pravidelne do posilňovne, aby si udržala štíhlu postavu bez nutnosti obmedzovania jedla. Nikde na svete sa vraj necíti lepšie ako práve vo fitness centre.
    „Vo fitku som tak sebaistá a spokojná. A je jedno, čo tam práve robím. Ak boxujem, či robím kickbox, bojové umenie, alebo len posilňujem. Má to pre mňa neskutočne dobré terapeutické účinky. Robí mi to dobre nielen na tele, ale aj na duši,“ oznámila Demi.

Tá si dodáva sebavedomie aj afirmáciou, ktoré si každý deň opakuje pred zrkadlom. „Sadnem si pred neho a hovorím sama sebe, že som krásna. A snažím sa milovať všetky krivky na mojom tele. Hovorím si, že je každý záhyb na mojom tele dokonalý. Myslím, že je potrebné, aby žena občas hovorila sama k sebe a úprimne od srdca povedala, že je krásna,“ pokračovala.
    So svojím telom má Demi problémy už od detstva. Nikdy nebola príliš chudá, takže v puberte rýchlo skĺzla k anorexii. Udržať si štíhlu postavu pre ňu nie je ľahké ani teraz. Musí na sebe veľa pracovať.
    „Väčšina ľudí si asi hovorí, že už sme trápne s tým, ako neustále hovoríme, že je potrebné mať sa rada. Ale ona je to vážne pravda. Kým neprijmete samu seba, nikdy nebudete šťastná,“ myslí si.

Veľkú oporu nachádza v svojom partnerovi atlétovi Guilhermovi Vasconcelos, ktorý ju motivuje a každý deň s nou chodí do posilňovne. „Mám štastie“ dodala.