Rosalynn uniesol jej otčim, väznil ju 20 rokov a donútil ju s ním mať 9 detí

717

Nebohá Rosalynn McGinnisová (34) z mesta Poteau v štáte Oklahoma toho v živote zažila viac, než by si sama priala. Od desiatich rokov ju zneužíval jej otčim Henri Piette. Keď mala dvanásť, jej matka sa s ním rozišla. Tyran a despota si ale nechcel nechať nič páčiť, a tak sa rozhodol, že sa pomstí. Svoju nevlastnú dcéru uniesol.

Už keď sa jej začal dotýkať v 10 rokoch, vedela Rosalynn, že jej otčim robí veci, ktoré by nemal. Bála sa však príliš na to, aby niečo povedala. Keď mala 12 rokov, jej matka sa s ním rozišla. Tým však martýrium dievčatá neskončilo, ale až začalo. 31. januára 1997 ju Henri Piette uniesol spred budovy školy.

Odcestovali do Wagoner v Oklahome, kde si ju otčim na oko vzal. Odkaz dievčaťu bol jasný: Teraz patríš mne! Únosca povedal dievčaťu, že ju jej matka už nechce vidieť. Potom nasledovalo pokračovanie v neúnosnom znásilňovaní. Piette urobil všetko pre to, aby úrady dievča nevystopovali. V roku 2000 mala Rosalynn ešte len 15 rokov, ale už svojmu tyranovi porodila prvé dieťa.

 Otčim: Zabijem ťa,  keď budeš hovoriť 

To bol pritom len začiatok. Piette jej začal vyhrážať, že ju zabije, ak začne hovoriť. Násilník ju často bil a neštítil sa používať ani päste. Násilie sa pritom stupňovalo. Nakoniec po nej hádzal aj fľaše od piva a drevo. Utrpela niekoľko zlomenín, ale len výnimočne videla doktora. Keď mala Rosalynn 18 rokov, donútil ju Piette ísť na políciu, aby vypovedala, že utiekla z domu. Vyhrážal sa jej, že svoje tri deti, ktoré s ním už vtedy mala, nikdy neuvidí. Vystrašené dievča poslúchlo.

Potom zmizol aj s obeťou do Mexika, kde žili v špinavej diere. Rosalynn bola nútená žobroniť o jedlo na uliciach. Zlom prišiel v roku 2016, kedy mala Rosalynn 32 rokov. Vo fronte v supermarkete si ju všimol manželský pár, ktorý moc dobre videl, že má až príliš moc detí, ktoré vyzerajú podvyživené. Únosca potom so ženou cestoval z miesta na miesto, aby unikol strážcom zákona. Nakoniec bol Piette vypátraný v Dallase. V tú dobu sa svojou nevlastnou dcérou splodil už 9 detí, uviedol Mirror.

Dievča, ktoré zmizlo z pôrodnice pred 22 rokmi, bráni únoskyňu: Je to moja mama!

 Doživotie za  zverstvá 

„Nikdy som neznásilnil svoje deti. Miloval som sa len s mojou ženou,“ tvrdil po zatknutí s tým, že 99% toho, čo hovorí Rosalynn, je lož. V roku 2019 sa desivý prípad konečne dostal pred súd, ale až tento rok v apríli bol Piette odsúdený na doživotie za únos. Navyše dostal 30 rokov za to cestovanie s neplnoletou cez hranice. Svojim obetiam tiež musí vyplatiť tučné odškodné, na ktoré samozrejme nemá …

Desivé detaily únosu podnikateľky Jany! Ako sa zbavili tela a kam zmizlo jej auto?