Scéna ako z hororu! Rodičia sa predávkovali, šesťročná dcérka zostala dom sama s pitbulom. Pes pred ňou zožral otcovi tvár!

1689

Šesťročné dievčatko z amerického Detroitu si prežila neskutočné peklo. Ráno po prebudení našla svojho otca a nevlastnú matku bez známok života. Deň nejedla a bola svedkom toho, ako pitbul požiera tvár jej otca. Políciu privolali až jej príbuzní kvôli fotke, ktorú dievčatko pridala na Facebook.

Scéna ako z hororu nastala, keď sa malé dievčatko (6) ráno zobudilo a jej rodičia ešte spali. Keď sa ich snažila zobudiť vodou, nereagovali. Otec bol skutočne mŕtvy, nevlastná matka „len“ v drogovom delíriu.

Dievčatko tak strávila celý deň v zamknutom byte spoločne s pitbulom, ktorý nakoniec začal obhryzávať tvár mŕtvoly muža. Šesťročná dievčatko vo finále situáciu vyriešila tým, že nafotila hororové snímky celej udalosti a tie umiestnila na sociálnu sieť Facebook. Tam si ich okamžite všimli príbuzní rodiny a zalarmovali políciu.

Pes odhryzol genitálie svojmu majiteľovi. Muži našli v bezvedomí v kaluži krvi

Okres Mount Morris informoval médiá, že v byte bolo nájdené živé a zdravé šesťročné dievčatko, ktoré ale prekonalo veľkú traumu. Ďalej tiež tridsaťšesťročnú zdrogovanú žena a mŕtveho predávkovaného muža, ktorého telo javilo známky toho, že mu tvár pohrýzol pitbul. Ten bol v byte nájdený tiež.

Nevlastná matka je teraz v starostlivosti lekárov, malá dievčatko naopak pod dohľadom psychiatrov.

Pes na Novom Zélande náhodou strelil svojmu pánovi do zadnej časti tela