Šestica cudzincov sexuálne napadla dve mladé dievčatá v centre mesta. Naháňali ich ako lovnú zver

1061

Dve dievčatá – 17 a 18 ročné – si počas piatkového večera prežili v nemeckom meste Pforzheim peklo. V centre ich začala sexuálne napádať a prenasledovať šestica mužov zo Sýrie, Iránu a Afganistanu. Okoloidúceho, ktorý chcel ženám pomôcť, agresori napadli. Jeden z útočníkov skončil vo väzbe, polícia prípad prešetruje.

Incident sa odohral neskoro večer v centre mesta v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko. Skupina mladíkov najskôr dievčatá obklopila a začala ich sprosto urážať a nadávať im. 14-ročný Iránec sa následne pokúsil jednu z nich ohmatávať, načo sa im ženy vytrhli a utiekli. Agresori sa ale nenechali odbiť a začali ich naháňať po uliciach ako „lovnú zver“.

V Kasseli sa pobili imigranti, Pakistanci a Albánci sa rezali palicami

Vydeseným dievčatám sa pokúsil pomôcť jeden okoloidúci, toho skupinka agresorov tiež napadla. Vo chvíli, keď na miesto prišla hliadka, už bol daný záchranca preč, nie je teda jasné, v akom stave ho šestica predátorov zanechala.

Hromadné znásilnenie turistky na talianskej pláži: Dievča chceli aj utopiť!

Polícia útočníkov skontrolovala, agresívni boli aj voči nim. Skupinku tvoril jeden 14 ročný Iránec, ďalej muži vo veku 19 – 31 rokov zo Sýrie a Afganistanu. Jeden mladík bol vzatý do väzby, polícia prípad ďalej vyšetruje a prosí svedkov, aby sa prihlásili.

Policajtov obvinili z brutality pri zatýkaní neozbrojeného zlodeja tmavej pleti, ktorý sa zúrivo bránil