Sex sa zvrhol na krvavý kúpeľ! Milenka svojmu partnerovi odrezala penis aj hlavu!

370

Brutálne orgie skončili hroznou smrťou. Dvadsaťpäťročná američanka Taylor Schabusinessová pri sexe odrezala svojmu rovnako starému partnerovi Shadovi Thyrionovi ako penis, tak aj hlavu. Oboje potom napchala do nádob. Na súde bude čeliť obvineniu z úmyselného zabitia prvého stupňa, zmrzačenia mŕtvoly a sexuálneho napadnutia tretieho stupňa.

Keď policajti vo februári minulého roku vkročili do domu vo Wisconsine, kde sa mala hrôza odohrať, neverili svojim očiam. Uviedli, že vo vedre našli mužskú hlavu. Keď potom kontrolovali dodávku Schabusinessovej, objavili riad a v ňom penis.

Keď ženu zatkli, vysmievala sa im. „Môžete sa baviť hľadaním ďalších kúskov,“ oznámila detektívom podľa webu denníka Daily Star. Potom sa policajtom zverila, že so svojim priateľom často brali metamfetamín, a to aj pred osudnými radovánkami. Pre tie si obaja vybrali dom matky nebohého Thyriona.

Po pokuse o znásilnenie mu odrezali penis aj semenníky, oboje hodili prasatám!

Sex sa vplyvom drog zvrhol v niečo nepredstaviteľné. Agresívna Schabusinessová svojho partnera zneužila, zabila a potom rozrezala jeho telo. Časti tela potom rozmiestnila po dome a vo svojom vozidle. A čo viac, vrahyňa pokračovala v súloži, aj keď bol už Thyrion mŕtvy. „Proste som si to užívala,“ zverila sa.

Lorena Bobbittová odrezala manželovi penis kým spal

Ako bude so ženou po súde naložené, nie je jasné. Podľa dostupných správ trpí množstvom psychických porúch. „Bola niekoľkokrát psychiatricky hospitalizovaná,“ uviedol jej právnik. Matthew Seipel, psychológ menovaný súdom, však tvrdí, že Schabusinessová je spôsobilá stáť pred súdom. Ten sa bude konať 6. marca 2023.