Moldavská modelka Anna Leikovicová (21) má nielen vražedné krivky, ale podľa všetkého sama vrahyňou je. Polícia ju obvinila z vraždy vlastnej matky. Praskovya Leikovicová (†40) zomrela brutálnou smrťou ako z hororu. Ubodali a kým ešte žila, z tela jej boli vyrezané orgány.

Na Instagrame má cez 16 tisíc sledujúcich fanúšikov, ktorí sa nemôžu nabažiť jej sexi fotiek. Teraz to vyzerá, že na jej profile na sociálnej sieti zavládne pokoj. Podľa denníka Komsomolskaya Pravda bola Anna, ktorá sa okrem modelingu venovala aj štúdiu medicíny, zatknutá kvôli vražde svojej matky.

 Zaživa jej vyrezala  orgány 

Matku mala dobodať obrovským kuchynským nožom. Kým jej matka zomierala, ešte zaživa jej mala vyrezať srdce, pľúca a črevá. Praskovya samozrejme krvavé počínanie neprežila. Po krviprelievaní sa mala Anna zobrať, osprchovať a zostať u svojho priateľa. Polícia našla brutálne zohavené telo matky po 72 hodinách.

Svojich rodičov vraj rozsekala sekerou a z krvavého dedičstva si zaobstarala luxusnú vilu.

Annu následne zatkli strážcovia zákona u jej kamarátky. Modelku považuje polícia za jedinú podozrivú. „Dobodala matku nožom a potom žijúcej žene vyrezala srdce z tela. Doslova jej zlomila srdce v tom pravom slova zmysle,“ povedal novinám policajný zdroj. Všetci sa samozrejme pýtajú, prečo ku krviprelievaniu došlo.

Jedna rana do krku a matka bola mŕtva

 Mama mala podozrenie,
 že Anna berie  drogy 

Podľa denníka sa matka zrovna vrátila do moldavského mesta Komrat z práce v Nemecku. Keď sa stretla s Annou, pojala podozrenie, že berie drogy. Obe ženy sa škaredo pohádali a Anna v afekte mala nakoniec svoju matku dobodať. Sled udalostí naznačuje, že Anna najskôr svoje skúsenosti s drogami naozaj mala. Všetko ale s istotou odhalí až policajné vyšetrovanie.