Sklamanie pre obete pedofila Epsteina! Maxwellová vo väzni netrpí, je tam dokonca obľúbená!

Svojmu bývalému priateľovi, miliardárovi Jeffreymu Epsteinovi, zháňala mladé a často maloleté dievčatá, ktoré potom boháč zneužíval.

826

Na dvadsať rokov za mreže poslal súd šesťdesiatročnú Ghislaine Maxwellovú. Tá v minulosti zháňala obete pre pedofilného sexuálneho predátora a miliardára Jeffreyho Epsteina (†66). Po jej odsúdení mnohí dúfali, že vo väzení bude Maxwellová spytovať svedomie. Lenže všetko je inak, podľa posledných informácií sa Epsteinova bývalá priateľka za mrežami nijako zvlášť netrápi. V nápravnom zariadení s nízkou ostrahou v Tallahasse je vraj dokonca obľúbená. Medzi jej najväčšie kamarátky patrí vrahyňa a podvodníčka.

Ghislaine Maxwellová bola tento rok v lete odsúdená na dvadsaťročné väzenie za obchod s ľuďmi. Svojmu bývalému priateľovi, miliardárovi Jeffreymu Epsteinovi, zháňala mladé a často maloleté dievčatá, ktoré potom boháč zneužíval.

Svoj trest si odpykáva v Tallahasse, ale ako cituje britský Daily Mail zdroj z väznice, má sa tam vraj veľmi dobre. Údajne využila to, že vyrastala v privilegovanom prostredí a medzi ostatnými väzenkyňami sa stala veľmi populárnou.

Musela som mu masírovať bradavky, zatiaľ čo on masturboval! Prehovorila Epsteinova bývalá masérka

Rýchlo sa spriatelila s neslávne preslávenou vrahyňou Narcy Novackovou (65), ktorá v roku 2009 nechala zavraždiť svojho manžela aj jeho matku. Ďalšou kamarátkou Maxwellovej je vraj podvodníčka Linda Morrowová. Tá pomohla svojmu manželovi podvodom získať od poisťovne obrovské peniaze.

Väzenkyne vraj dokonca nominovali Maxwellovú na každoročnú súťaž v štýle olympijských hier. Víťaz tejto súťaže získa lepšie jedlo, za aké vo väzení platí napríklad pizza alebo vyprážané kura.

Zneužil ma vibrátorom, keď som iba mala 15 rokov! Ďalšie obeť miliardára Epsteina:

Navyše má vraj bývalá priateľka pedofila za mrežami celkom pohodový režim. Šesť hodín pracuje v knižnici, ale zároveň smie chodiť na kurzy keramiky, turnaje v stolných hrách, má prístup na športoviská a podobne.