Prvá tretina býva pre Slovan väčšinou najlepšia v zápase čo potvrdili aj dnes. Zahrali ju  dobre, síce bez gólu no na obidvoch stranách aj bez vylúčených hráčov.

Po bez gólovej prvej, o zápase rozhodla druhá tretina. Domácim sa podaril vsietiť prvý gól už v dvadsiatejdruhej minúte zápasu, Ivanom Igumnovom. V štyridsiatej minúte pri vylúčení Jeffa Taffa ich poslal streleným gólom do šatne Vadim Šipačov.

V tretej tretine sa dokonalá piata prehra v rade. Bodku za duelom dal v 52 minúte obranca Juusa Hietanena. Dynamo tak tvrdo ide po postupe do play-off

Pomer striel na bránku 36 : 23

Dynamo Moskva – HC Slovan Bratislava 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Góly: 23. Igumnov (A. Mironov, Brjukvin), 40. Šipačov (Kagarlickij, I. Makarov), 53. Hietanen (Kagarlickij, Šipačov)

Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kuľov, Ščeňov – Antonov, Galimov (všetci Rus.), 3670 divákov

Zostavy:

Dynamo: Jeriomenko – A. Volkov, I. Nikulin, A. Mironov, Hietanen, Meňšikov, Koivisto, J. Zajcev, Pepeľajev – Šipačov, Kagalickij, Alexejev – Brjukvin, I. Makarov, Igumnov – Moser, V. Kuľomin, Moisejev – Muranov, Babenko, Jefremov

Slovan: Štěpánek – Sersen, A. Jánošík, Klok, M. Grman, Švarný, Meszároš, Bačik – Řepík, Taffe, Červený – Lunter, M. Sukeľ, Lamper – Jeglič, C. Bailey, Liška – M. Sloboda, Chipchura, T. Hrnka