Smrť 30 ročného slovenského športovca počas ligového zápasu.

1708
Slovenský hokejbal smúti. Počas súboja 20. kola Západoslovenskej hokejbalovej ligy (ZHbL) zomrel hráč tímu Devils Mamut Petržalka Michal Komlóši, ktorý bol zároveň predsedom fanklubu Verní Slovanu.
Smutný moment prišiel počas posledných minút súboja Devils Mamut Petržalka s Iepuriou Devínska Nová Ves. Podľa portálu hokejbal.sk sa Michal Komlóši v jednom okamihu zrútil k zemi a nasledoval rýchly pokus o jeho oživenie. Krátko na to dorazila záchranná služba, no mladý život sa už lekárom nepodarilo zachrániť.
 „Sme zaskočení a šokovaní. Vidieť zomierať mladého človeka priamo na zápase je niečo strašné. V mene ZHbL chceme vyjadriť všetkým pozostalým sústrasť. Momentálne je to veľmi čerstvé a uvažujeme, aké kroky podnikneme.“
„Možno odložíme celé nasledujúce kolo, rozhodne si uctíme pamiatku zosnulého Michala. Chalanom z tímu Devils vyjdeme maximálne v ústrety. Situácia nás veľmi mrzí, ale aj toto prináša život. Sme veľmi smutní,“ uviedol prezident NHbO Dominik Vároš. Príčinou smrti bolo pravdepodobne zlyhanie srdca.
Michal Komlóši mal 30 rokov a okrem svojej hokejbalovej vášne bol známy tým, že stál na čele fanklubu Slovana Bratislava – Verní Slovanu – ako jeho predseda