Šokujúce odhalenie po piatich rokoch v prípade zmiznutia nezvestnej Andrey Vlčekovej (†34)! 

Ako skončila sympatická mamička dvoch chlapcov?!

1672

Odviedla svojho syna do škôlky a už ju nikto nikdy nevidel. Andreu Vlčekovú uniesla dvojica mužov nevedno kam. Teraz už je jasné, že sympatická mama nie je medzi živými. Policajti objavili jej pozostatky v sude s kyselinou. Andrein únos si mal objednať jej bývalý manžel.

O posune v prípade zmiznutia nezvestnej Andrey Vlčekovej (†34) informovala TV Markíza. Andrea pred piatimi rokmi zmizla nevedno kam, keď ju uniesli dvaja muži. Zrovna viedla svojho syna do škôlky. Dvojnásobnú mamičku potom polícia, rodina aj kamaráti dlho márne hľadali. O to väčší šok prišiel so zistením, že sympatická Andrea už nie je medzi živými. Na začiatku júna mali policajti nájsť jej pozostatky v sude s kyselinou.

Podľa polície unesená mamičky Andrea skončila v pazúroch mafie

Spomínaný sud sa podarilo policajtom nájsť pri kontrole v hospodárskom objekte vo Veľkých Ripňanoch. Na mieste sa nachádzal aj Andrein bývalý manžel Miroslav Vlček. Keď za ním prišli detektívi, pekne znervóznel. Policajti objavili sud a dali dole veko. Pocítili odporný zápach. Nachádzali sa v ňom ostatky nebohej ženy z väčšej časti rozpustené v kyseline. To potvrdila aj komplexná analýza v laboratóriu.

MANŽELKA ROZPUSTENÁ V KYSELINE!

Vlček predtým sedel vo väzení za ekonomickú trestnú činnosť. Odtiaľ mal tiež Andreu obviňovať, že mu rozpredala majetok, a vyhrážať jej pomstou. Mesiac po jeho prepustení na kauciu potom Andrea zmizla.

„Oni sú na majetky a to sa dalo aj čakať. Kto si nechá dnes robiť zle. Vedela, koho si berie,“ povedala TV Markíza príbuzná zavraždenej Andrey.

Mafiánsky boss, ktorý umučil a v kyseline rozpustil 11 ročného chlapca, chce ísť do domáceho väzenia!

Mamička zabitej ženy do poslednej chvíle dúfala. „Kým ju neuvidíme mŕtvu, tak si myslíme, že žije. Ten malý sa stále na ňu pýta, celý večer, kým nezaspí,“ opísala v čase jej zmiznutia televízii Markíza.

Slovenské krimi: Zavraždili minimálne 20 ľudí a ich telá rozpustili v kyseline

K únosu mladej Slovenky sa priznal muž menom Vojtěch Olé a súd ho poslal na šesť rokov a osem mesiacov do väzenia. Ďalšími mužmi zapletenými do únosu mali byť J. P., ktorý bol už prepustený, a M. D., ktorý je vo výkone trestu za inú trestnú činnosť. Vlček, ktorý si mal únos manželky objednať, súd právoplatne poslal do väzenia na dvanásť rokov za obmedzovanie osobnej slobody.