S kamarátkami sa išla pozrieť na finále futbalovej Ligy majstrov do baru v thajskom Chanthaburi. Bolo to to posledné, čo kedy v živote urobila. Krásna Nong Gift († 21) sa pri sledovaní športu v televízii opila, čoho využila štvorica mužov, ktorí ju ešte k tomu zdrogovali, uniesli, znásilnili a ubila na smrť.

Nong sa išla pozrieť na futbalový prenos do klubu s tromi kamarátkami. Ženy sa bavili, popíjali, až si ich všimla štvorica mužov. Dali sa s nimi do reči a v nestrážený okamih niekto zo sexuálnych predátorov hodil Nong nejakú drogu do pitia.

Mladej žene sa urobilo zle, a tak rádoby gentlemani sa ponúkli, že ju odvezú domov. Vzhľadom k tomu, že omámená kráska jedného z nich poznala, kamarátky mužom dokonca pomohli ju doniesť do ich auta. To bola chyba.

Násilníci ženu uniesli, odviezli k sebe, tam ju opakovane hromadne znásilnili a potom dobili na smrť. Jej telo pohodili ako kus smetia. Jej mŕtvola bola nájdená v kaluži krvi ešte ten istý deň. Na puse mala penu.

„Je mi to tak ľúto. Keby som vedela, že sa vidíme v tú noc naposledy, lepšie by som sa o teba postarala. Je mi ľúto, že sme sa o teba lepšie nepostarali,“ plače teraz kamarátka Airziz Opachat. Polícia všetkých mužov dopadla.

„Štyria muži boli zatknutí a k zločinu sa priznali,“ vyhlásil policajný major generál Airziz Opachat. Násilníci sa potom zúčastnili ostro sledovanej rekonštrukcie s kuklami na hlavy. Prípad je v Thajsku stredom veľkej pozornosti.