Telo bez hlavy kanibalovi vypadlo po nehode z auta! Jazyk obete si vraj osmažil na masle

512

Jegor Komarov (23) sa priznal k vraždám najmenej dvoch ľudí, pričom jazyk jedného z nich mal po tom, čo obeť ubodal, vyrezať a osmažiť si ho na masle. Komarov je vo väzbe.

Na Komarova dopadla ruka zákona úplnou náhodou, keď v meste Sortava na severe krajiny Rus mal autonehodu. Okolití vodiči neverili vlastným očiam. O zvodidlá rozbitému vozidlu značky Mitsubishi sa otvoril kufor a z neho sa vyvalila mŕtvola. Komarov so svojim spolujazdcom okamžite vzali nohy na ramená a utiekli do blízkeho lesa.

Bezhlavé telo nechali na ceste, ako bolo. Podľa doterajšieho vyšetrovania patrilo 50-ročnému obchodníkovi z Peterburgu, napísal Daily Star. V kufri polícia našla ešte povraz a vrecia. Ukázalo sa, že obchodník mal zomrieť pri potýčke s obvinenými, ktorých polícia po ich úteku oboch dopadla. Muži mali v pláne mŕtveho obchodníka v lese zakopať.

Záhadné zmiznutie Michaela Rockefellera na ostrove kanibalov

Komarov sa po zadržaní priznal ku kanibalizmu. Podľa vlastných slov „rad ľudí zabíja“. Priznal sa aj k vražde 38-ročného muža, ktorého v túžbe po ľudskom mäse zamordoval v peterburskom parku. „Keď zomrel, podrezal som mu hrdlo a ochutnal krv a mäso. Ale mal som tupý nôž, mäso sa zle rezalo. A chuť jeho žíl mi nesadla,“ uviedol doslova pri výsluchu.

Kým sa telá tohto muža zavraždeného v parku Komarov zbavil, vyrezal mu vraj jazyk a osmažil si ho doma na masle. Ale vraj mu ani jazyk nechutil. „Určite by mi chutila nejaká iná časť,“ povedal otrlým, ale napriek tomu šokovaným vyšetrovateľom kanibal. Potom kriminalistom poradil, nech mu putá nasadia čo najtesnejšie, aby ich „náhodou nepohrýzol“.

Kanibal svoju matku zavraždil, rozrezal a živil sa jej ostatkami!

Podľa Daily Star s odkazom na ruské médiá sa Komarov narodil v Peterburgu a býval tam s rodičmi a babičkou v štátnom byte. Podľa jeho profilu na ruskej sociálnej sieti VKontakte sa zaujímal o anarcho primitivizmus, elixír nesmrteľnosti a psychedelickú hudbu.