Toto nie je scenár béčkového hororu! Zo žiarlivosti sestre († 17) vydlabala oči, odrezala uši a dobodala

1907
Sestry Dubrovinové

Toto nie je scenár béčkového hororu. Brutálna vražda, z ktorej sa dvíha žalúdok, sa skutočne odohrala, v ruskom Petrohrade. Podľa obžaloby tam Jelizaveta Dubrovinová (22) pred tromi rokmi pod vplyvom drog napadla svoju sestru Stefanii († 17), ubodala ju a potom jej vydlabala oči a odrezala uši. S mladou blondínkou teraz začne súd.

Jelizaveta bola po vražde, ktorá sa odohrala v roku 2016, umiestnená do psychiatrickej nemocnice. Teraz sa jej stav zlepšil natoľko, že môže byť právoplatne súdená za krvavý čin, ktorý podľa všetkého skutočne spáchala. Polícia totiž v kauze nemá iného podozrivého, uviedol Daily Mail.

Blondínka, ktorej hrozí v prípade odsúdenia až 25 rokov za mrežami, však tvrdí, že sestru zabil jej niekdajší milenec Alexej Fatejev (44). Za svojou dcérou stojí aj jej matka Oksana Dubrovinová, ktorá jej bezhranične verí. Jelizavet bránila aj v TV Show, kde na Fatejeva zaútočila a poškriabala ho v tvári.

Vražda zo žiarlivosti: Sexy letušku našli uškrtenú v hoteli

 Matka bráni  dcéru 

Oksana tvrdí, že si dcéra na psychiatrii spomenula, ako sa muž správal ako démon. Stefanii vraj zavraždil zo žiarlivosti kvôli nahým snímkam, ktoré nafotila. „A ako to povedať slušne … nebola mu verná,“ vyhlásila ochranárska matka. Fatejev obvinenia odmieta. Odišiel vraj zo svojho bytu pre víno.

Keď sa s alkoholom vrátil, našiel svoju milú už mŕtvu a zohavenú. Jelizaveta sa vraj snažila utiecť, ale on ju chytil a zadržal až do príchodu polície. Žalobcovia majú jasno v tom, že vraždila sestra. Na svoju sestru dlhú dobu žiarlila, a vo všetkom ju dokonca napodobňovala.

Ruth Ellisová, 1926-1955 a jej tragédia vášnivej lásky

 Brutálna  vražda 

„Počas masakru zasadila sestre minimálne 189 rán – do hlavy, krku, trupu, rúk a nôh. Dievča tiež odrezalo sestre uši,“ uviedli žalobcovia. Prípad je v Rusku ostro sledovaný. Obe sestry k sebe pritom mali v minulosti blízko. Spoločne žili dokonca nejakú dobu v sirotinci.

Jeho oči na ňu stále pozerali nemilosrdným, krutým pohľadom