Ruská kráska Albina Muchametzjanová († 23) netúžila po ničom inom, než aby sa stala letuškou. Jej sen sa splnil. Z rodného mesta Naberežnyje Čelny sa presťahovala do Moskvy a začala pracovať ako stevardka. Bola úspešná a obľúbená. Jej život bol však násilne ukončený. Telo letušky bolo nájdené oblečené vo vani hotelovej izby bez známok života.

Ako uviedol britský web Mirror, Alina bola nájdená uškrtená v moskovskom hoteli nachádzajúcom sa pri medzinárodnom letisku Vnukovo. Ležala vo vani, ale bola oblečená. Všetko nasvedčuje tomu, že bola zavraždená. Podozrenie padlo na jej milenca Nikitu Eniny (25).

 Milenec sa stal  vrahom 

Toho ale kamaráti ani rodina Albíny nepozná. Podľa jednej z vyšetrovacích teórií sa s ním letuška dala dohromady cez zoznamovaciu aplikáciu. Personál hotela ho videl 24 hodín pred tým, než zmizol taxíkom nevedno kam. To si na recepcii predlžoval pobyt v izbe a zase šiel hneď preč.

Vrah Nikita Enina po zatknutí

Nikita ale dlho spravodlivosti neunikal. Chytili ho na úteku. Priznal sa, že vraždil zo žiarlivosti. Alina pracovala ako letuška pre aerolinky I Fly, s ktorými pracovne lietala okrem ruských miest aj do Číny a Vietnamu. Z jej smrti zdrvení kamaráti ju popísali ako veselú a temperamentný. „Vždy si priala stať sa letuškou,“ povedala jedna z jej kamarátok.

Vražda zo žiarlivosti, Tono dobodal pred ľuďmi v reštaurácii krásnu Denisu!

 Práca letušky bola jej  snom 

„Bol to skutočne jej sen. Pracovala pre túto spoločnosť tri mesiace. Vždy, keď sme ju videli, nikdy sa neprestala smiať,“ pokračovala. „Nemala priateľa. Vždy som sa jej pýtala na súkromný život, ale ona zakaždým odvetila, že je príliš skoro na to myslieť,“ uzavrela kamarátka zavraždenej letušky.

Vrah polícii teraz ukázal, kde pohodil telo futbalistu, ktorému odrezal genitálie a hlavu