Uškrtil som ju! Priznal sa vraj priateľ študentky z Ukrajiny. 

Mária bola 3. júna nájdená mŕtva na bratislavskom internáte Mladá garda

807

Mladá Ukrajinka (†21), ktorá bola 3. júna nájdená na bratislavských internátoch Mladá garda bez známok života, bola zrejme uškrtená. K vražde sa mal podľa informácií slovenskej televízie JOJ priznať jej o rok starší priateľ, ktorý ju osudný deň v izbe na zemi našiel a volal záchrannú službu. Bolo to teda len naoko? Polícia podozrivého v stredu zatkla.

Dvadsaťjedenročná Mária bola študentkou prvého ročníka Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (STU). Zdržiavala sa na internáte Mladá garda a podľa spolužiakov bola vzornou študentkou. Dievča bolo nájdené minulý piatok dopoludnia vo svojej internátnej izbe bez známok života. Záchrannú službu ju mal zavolať údajne vystrašený priateľ, ktorý jej telo objavil.

 Ležala tam fialová a mala penu v  ústach 

Pôvodne všetko vyzeralo, že išlo o náhle zlyhanie organizmu a polícia najskôr Máriinu smrť vyšetrovala ako trestný čin usmrtenia. „Ja som počula, že nejaký kamarát prišiel do jej izby a ona tam ležala fialová a už mala len penu v ústach,“ povedala pre TV JOJ jedna zo študentiek.

Zavraždil matku svojich šiestich detí zo žiarlivosti! Priateľov potom donútil, aby ju zakopali! Dostal 20 rokov

Priateľ dievčaťa si na 3. júna robil alibi. Lenže ho zrejme dohnalo svedomie a v stredu sa podľa zistení televízie prihlásil na políciu a sám sa k ohavnej vražde priznal. Máriu mal mladík uškrtiť vlastnými rukami.

Vražda zo žiarlivosti! Brazílčanka (†35) na TikToku svoje vnady, manžel ju za to zastrelil pred zrakom dcérky!

Obvinený mladík zatiaľ nebol „Dňa 8. júna bol vo večerných hodinách zadržaný podozrivý muž ukrajinskej štátnej príslušnosti pre dôvodné podozrenie z úmyselného usmrtenia študentky ukrajinskej štátnej príslušnosti,“ povedal prokurátor. Mladík zatiaľ obvinený nebol.

Ľudský netvor, po luxusnej svadbe v Prahe novomanželke zlomil väz!