Vrah Chris Watts prišiel s neuveriteľným vyhlásením: Dcéry uškrtila žena, ja som potom zabil ju!

4371

Vrah z Colorada Chris Watts (33) teraz už konečne čelí obvineniam za vraždu svojej tehotnej manželky a svojich dvoch dcér Belly († 4) a Celeste († 3). Mohol za celú tragédiu pomer, ku ktorému sa Chris Watts priznal?

V prísažnom vyhlásení Watts uviedol, že zabil svoju manželku v zápale hnevu potom, čo ju na detskej elektronickej opatrovateľke videl, ako škrtí ich dcéru Celestu. Shannan vraj zabila obe ich dcéry potom, čo sa jej údajne priznal, že mal v poslednej dobe pomer s inou ženou a uvažoval o rozchode sa Shanann.

To ju malo údajne rozčúliť do nepríčetna a mala svoje dve dcéry zabiť. Práve vtedy sa do toho mal vložiť jej manžel a zabiť svoju manželku.

Watts sa znovu pred súdom objaví v utorok. Podľa expertov na reč tela Watts na každom výsluchu klamal. Zatiaľ Chris nevypovedal ani u jedného súdneho konania. Dohromady mu sudca naparil obvinenie za tri úmyselné vraždy prvého stupňa, dve vraždy obetí pod 12 rokov, úmyselné ukončenie tehotenstva a tri prípady, kedy manipuloval s mŕtvymi telami.

Prečo vraždil Christopher Watts? Jeho manželka zarábala stotisíc dolárov a on sedel doma s deťmi

Testy DNA napovedajú tomu, že svoje dve dcérky uškrtil práve on. Tie potom ležali 4 dni naložené v barelu s ropou. Ich matka bola obďaleč zakopaná v plytkom hrobe. Chrisova obhajoba dokonca potom požiadala o ďalšie vzorky DNA počas pitvy, ale táto požiadavka bola súdom zamietnutá. Po pitve, ktorá prebehla v piatok, nebola zatiaľ zverejnená príčina smrti obetí.

Chris Watts nahlásil zmiznutie manželky a dvoch dcér minulý pondelok. V utorok sa objavil v televíznom interview, kde pred celým národom prosil ženu, aby sa vrátila domov.