Vražda policajtky! Nezvestnú policajtku Júliu našli v lese umlátenú! Bezvládne telo verne strážil jej psík

805

Päťdesiattriročná policajtka bola venčiť svojho psieho maznáčika v blízkosti svojho domova v anglickom Kente. Z prechádzky sa ale mamička dvoch detí nevrátila. Jej bezvládne telo bolo nájdené náhodou okoloidúcimi v Akholtských lesoch. Policajti neskôr zadržali dvadsaťjedenročného podozrivého.

Vyšetrujúci detektív uviedol, že policajtka utrpela predovšetkým poranenia hlavy. Jej pes zostal pri jej zmrzačeného tela až do príchodu policajtov. Vrahom je podľa policajtov dvadsaťjedenročný Callum Wheeler, uviedol Daily Mail.

„Detektívi vyšetrujúci smrť Julie Jamesovej obvinili z jej vraždy Calluma Wheelera z Ayleshamu,“ stojí vo vyhlásení Kentskej polície. Wheeler skončil vo väzbe, kde čaká na súd.

Zavraždený policajta z Paríža mal lásku na Slovensku!

 Spravodlivosť pre  Juliu 

„Toľko mi chýbaš, zlato,“ komentoval udalosti manžel zosnulej policajtky James. Ten si na facebooku zmenil profilový obrázok a zasadil do neho rámček s textom „Help us find #justiceforjulia“, teda „Pomôžte nám nájsť spravodlivosť pre Juliu.“ Rovnako tak urobilo ďalších bezmála deväť tisíc ľudí, aby podporili rodinu v ťažkej dobe.

Skupinu policajtov podozrievajú z masakry 19 ľudí! 

Policajtka Jamesová okrem iného pracovala so svojím manželom v organizácii, ktorá mala pomáhať obetiam domáceho násilia. Tie si veľmi cenili jej pomoci. „Julia bola jedna z nejláskavejších osobností, s ktorou som sa kedy mohol stretnúť,“ uviedol jeden z jej zákazníkov. „Mala srdce zo zlata.“ Dodala ďalšia. Chvála na jej práci sa hrnula zo všetkých strán.

Po príchode do Európy sa usmieval, potom zavraždil dve ženy a jedného muža.