Vystrieľaná rodina známy ruský podnikateľ z Putinovho okruhu! Pracoval tiež pre Putinovu vládu

797

Polícia v Moskve rieši prípad okolo bývalého viceprezidenta Gazprombanky Vladislava Avajeva (†50), ktorého našli zastreleného. Okrem neho vyšetrovatelia objavili v jeho byte aj telá jeho manželky Jelene a trinásťročnej dcéry, upozornil kanál Nexta. Podľa prvotných záverov to vyzerá, že mal Avajev najprv zastreliť ich a potom aj seba. Pri druhej verzii rodina bola popravená neznámymi páchateľmi.

Telá Avajeva a jeho rodiny objavili príbuzní 18. apríla, ktorí na miesto zavolali políciu a ktorí vypovedali, že sa opakovane pokúšali s Avajevom spojiť. Keď sa im to nedarilo, začali sa o nich báť a vyrazili do ich bytu.

Sníva Orbán „veľkom“ Maďarsku?

„Všetky tri telá nesú známky násilnej smrti – stopy po výstrele. Poriadok bytu bol narušený, veci boli rozhádzané všade okolo. Podľa jednej z pracovných verzií mohol päťdesiatročný Avajev zabiť manželku Jelenu a dcéru a potom spáchať samovraždu,“ cituje denník Komsomolskaja pravda s odkazom na policajný zdroj. Prípad sa vyšetruje, polícia teraz zaisťuje všetky dôkazy.

Ukryl si Putin svoju údajná milenka Kabajevovú aj s deťmi vo Švajčiarsku?

Avajev bol prominentným podnikateľom, kanál Nexta pripomína, že okrem postu viceprezidenta ruskej Gazprombanky pôsobil aj pre prezidentskú kanceláriu či Štátnu dumu a ďalšie finančné orgány vlády. Bol to vrcholový manažér, ktorý zasadal aj v správnej rade Ústredného športového klubu, čo sa súkromného podnikania týka, bol napríklad aj generálnym riaditeľom výskumnej spoločnosti RTK, ktorá sa zaoberá vedeckým výskumom a vývojom v oblasti prírodných a technických vied, či zakladateľom stavebnej spoločnosti CARBONICS LLC .