Vyzleč sa, lebo ťa zastrelím! Šestnásťročnú Tehotnú Dášu znásilnil ruský vojak

890

Ani tehotenstvo nie je pre ruských okupantov žiadnym problémom. Iba šestnásťročná Dáša popísala svoj hrozivý zážitok, ako ju opitý vojak napadol a znásilnil v pivnici domu v Krasnikovej, kde dievča s rodinou žije. Počas toho, čo ju okupant trýznil, bola Dášina rodina len pár metrov od nej.

Britský denník Daily Mail zverejnil desivé svedectvo iba šestnásťročnej Dáši, ktorá sa stala ďalšou ženou znásilnenou ruskými vojakmi, ktorí už niekoľko týždňov okupujú Ukrajinu. Dedinu Krasnikov v Chersonskej oblasti ruskí vojaci obsadili 13. marca. Dáša sa s rodinou skrývala v jednej z pivníc a vyliezala len výnimočne, keď potrebovala zohnať jedlo. „Spočiatku boli úplne normálni. Potom začali piť. Medzi ľuďmi v dedine našli vodku a popíjali. Potom začali hľadať mladé ženy. Niektorí tiež babičky,“ oznámila nemeckému denníku Bild Dáša.

Neziskovka kritizuje pilulky pre znásilnené Ukrajinky! „Majú snáď donosiť deti vojnových zločincov?!“ nakladá im verejnosť

 Vojak si nebral  servítky 

Raz, keď dievča opatrne opúšťalo skrýšu, aby zohnalo niečo na jedenie, si ju ako svoju „vyvolenú“ vybral ruský okupant. A nebral si žiadne servítky. „Hovoril so mnou a potom mi povedal, aby som sa vyzliekla. Povedala som mu, že sa vyzliekať nebudem. On sa mi ale vyhrážal, že ma zastrelí, tak som sa nakoniec vyzliekla,“ priznáva Dáša. Druhý ruský vojak sa pokúšal svojho kolegu zastaviť, ale ten si po posilnení alkoholom nenechal nič vyhovoriť. „Prídem o pol hodiny,“ povedal triezvy ruský okupant a zmizol. Ten druhý si Dášu vzal a začal ju zneužívať len pár metrov od jej vystrašenej rodiny. Celú dobu na ňu navyše mieril samopalom.

Putinov vojak znásilnil na Ukrajine ročné dieťa a natočil sa pri tom. Pedofila v Rusku zadržali

 Rusi mi sľúbili, že násilníka  zastrelia 

„Hovorila som mu, že mám 16 a že som v šiestom mesiaci tehotenstva. Ale on povedal, že v tejto fáze sa dieťaťu nič nestane, a pokračoval,“ opisuje hrôzy Dáša. Potom dievčaťu vojak nariadil, nech sa oblečie a ide s ním do domu, ktorý v dedine obýval spolu s ďalšími vojakmi. Tam ju chcel znova znásilniť, ale jeho kumpáni mu to nedovolili.

„Tvrdil im, že som jeho priateľka a prišla som ho navštíviť, ale oni ho už prekukli. Sľúbili mi, že sa postarajú o to, aby bol ten násilník zastrelený,“ rozpráva dievča. Dášina rodina chcela krátko po incidente z dediny utiecť, to im ale okupanti nedovolili. „Vraj sme vedeli až príliš veľa,“ hovorí Ukrajinka.

Už sú známe tváre aj mená mäsiarov z Buče! Mučili, znásilňovali a zabíjali!

 Od začiatku vojny bolo znásilnených niekoľko stoviek   obetí 

Dáša spoločne s príbuznými sa z dediny podarilo uniknúť až začiatkom apríla, kedy Krasnikov oslobodila ukrajinská armáda. Jej príbeh je len jedným z radu barbarských obvinení zo znásilnenia žien a detí na Ukrajine. Podľa ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského bolo od začiatku vojny v krajine znásilnených niekoľko stoviek žien. A zneužitiu sa bohužiaľ nevyhli ani deti alebo seniorky.