Ženy o neho nestáli. Tak im Japonec prepichoval gumy

769
We’re the Schmidt Brothers and we’re on a mission to craft the finest stainless steel knives, BBQ gear, and cutlery you’ll ever use. Designed and fabricated for everyday use, our knives have the blades you need for everything from prepping veggies to cutting into steak hot off the grill, to carving your holiday roast.

Mladý Japonec má na ženy smolu, napriek tomu to s nimi nevzdáva, ba naopak. Už niekoľko rokov sa aktívne snaží a prepichuje im gumy. Pretože presne to je podľa neho ten pravý spôsob, ako sa s nimi zoznámiť.

Ženy o neho záujem nemali, on nemal dostatok odvahy, aby ich sám na ulici oslovil. Tridsaťdvaročný Jošito Harada z Japonska i napriek tomu vymyslel „geniálny“ spôsob, ako sa s nimi zoznámiť. Keď ženy opustili svoje auto, potajomky sa k nemu prikradol a prepichol mu gumu. Následne sa ženám „náhodou“ priplietol do cesty, aby im s prepichnutou pneumatikou pomohol.

Presne taký scenár zažila aj štyridsaťtriročná žena, ktorá nakupovala v supermarkete v meste Higašiura. Keď vedľa jej auta s deravou gumou zastavil náhodný dobrodinec, ktorý jej ponúkol pomoc, spomenula si, že úplne rovnaká vec sa jej prihodila už pred rokom. Po rozlúčke sa s mužom kontaktovala políciu, ktorá vďaka záberom z bezpečnostnej kamery odhalila Haradovu nekalú činnosť. Ako sa však čoskoro ukázalo, rozhodne to nebolo prvýkrát, čo sa zúfalý slobodný muž niečoho takého dopustil.

Potom, čo sa jeho nevšedne zoznamovanie so ženami dočkalo medializácie, začali sa ozývať aj ďalšie majiteľky vozov, ktoré sa v minulosti stali obeťou rovnakého incidentu. Niektorí ľudia potom poukázali na prípad z rovnakého mesta z roku 2013, v ktorom sa angažoval mladý (vtedy dvadsaťpäťročný) Harada.

Vyvraždil zo žiarlivosti celú rodinu! Matku jej dve dcéry a nakoniec sám seba

Podľa vtedajšieho vyšetrovania mal prepichnúť pneumatiky najmenej tisícke žien. Väzeniu sa ale vyhol tým, že niekoľkých obetiam zaplatil odškodné vo výške 30-tisíc jenov (cca 200 eur). Súčasťou trestu bol tiež GPS náramok, ktorý mal jeho rodičov informovať, kde sa muž práve nachádza, keď nebol doma.

Kosiť dobrotu pritom dlho nevydržal a už v roku 2016 bol znovu zadržaný. A ako to vyzerá podľa najčerstvejšieho prípadu, svoje bizarné zoznamovacie techniky sa mladý tridsiatnik len tak nemieni vzdať.

Vražda zo žiarlivosti: Ohrdnutý senior (67) dostal od milenka (†35) kopačky. Vystrieľal do nej dva zásobníky!