Znásilnená pred vlastným synom! Mladí lupiči (17 a 19) omráčili ženu paralyzérom a ohavne ju zneužili

2946

Nemenovaná matka zažila hotové peklo na zemi, keď sa vrátila so svojimi dvoma synmi do vlastného bytu vo Gwinettu v americkej Georgii. Našla v ňom totiž dvoch násťročných lupičov, ktorí byt práve vykrádali. Tí na ňu zaútočili a vykonali niečo tak desivého, že sa z toho chce normálne zvracať.

Francisco Palencia (17) a Josue Ramirez (19). Ženu pred jej dvoma synmi omráčili paralyzérom. Keď sa nemohla brániť, odvliekli ju do spálne, kde ju znásilnili. Jeden zo synov to videl z bezprostrednej blízkosti, pretože sedel v tú dobu v spálni. Druhý bol otrasného pohľadu aspoň ušetrený.

Potom jej vykradli byt.

Vzali peniaze a cennosti. To ale nebolo všetko. Dokonca uniesli aj šteňa nemeckého ovčiaka. Lenže spravodlivosti neutiekli. Polícia ich dopadla. Vzápätí putovali do basy a nasledovalo obvinenie zo znásilnenia, lúpeže, ohrozovania dieťaťa a ďalších zločinov.

Násťročným lupičom navyše pomáhala dievča. Tá má ešte len 15 rokov a na súde preto nezaznelo jej meno. Podľa vyšetrovateľov Palenciovi a Ramírezovi napomáhala tým, že ich na miesto priviezlo v aute a potom zase odviezla.