Zomrela speváčka. Úmyselne sa nakazila covidom aby získala imunitu a nemusela sa nechať očkovať!

Len dva dni pred svojou smrťou pritom na sociálnych sieťach informovala fanúšikov, že už má chorobu údajne za sebou.

1826

V nedeľu 16. januára zomrela speváčka Asonancia Hana Horká (†57). Tá sa úmyselne nakazila covidom, aby získala imunitu a nemusela sa nechať očkovať. Nakoniec choroby bohužiaľ podľahla. Len dva dni pred svojou smrťou pritom na sociálnych sieťach informovala fanúšikov, že už má chorobu údajne za sebou.

„Odtajním, áno, som Prekonanec a prežila som aj zablúdilú Deltu. Avšak bolo to veľmi farbité,“ napísala Horká na Twitter 14. januára, len dva dni predtým, než choroby podľahla. „Život je tu pre mňa a pre vás tiež,“ odkazovala ešte v piatok fanúšikom.

Horúca si maľovala, že po prekonanej chorobe bude môcť chodiť do divadiel, sáun, na koncerty a jazdiť na dovolenky. Bohužiaľ, všetko dopadlo úplne inak.

Nadalovi rupli nervy a pustil sa do Djokoviča. Tenis je viac ako jeden hráč!

„Hana robila všetko pre to, aby sa nakazila. Mala radosť z pozitivity členov svojej rodiny, mala radosť z vlastného nakazenia, maľovala si ružovú budúcnosť,“

„Je strašne smutné vidieť, ako aj veselí a pozitívne naladení ľudia dokážu podľahnúť totálnym blábolom, zostaviť si vlastnú verziu vedy, kde sa na nebezpečné choroby neumiera (akurát že v realite sa na to potom umrie) a skrátka žiť v nejakej úplne vlastnej realite, ktorá so skutočnosťou bohužiaľ nemá nič spoločné.

Zatkli známeho českého speváka Milana Drobného, v Taliansku v kostole s vrecom!

Keď si ale budete čítať tú mnou linajkovanú debatu, všimnite si to hromadné nadšenie z covidu. Tie názory typu „modlila som sa, aby som to chytila“ alebo „robím všetko pre to, aby som to chytila ​​a budem v tom pokračovať ešte intenzívnejšie.“ Toto píšu Hanine kamarátky a ani jej smrť ich nepresvedčila o tom, ako totálne mimo sú a aký šialený risk je chytiť covid bez predchádzajúcej vakcinácie, napísal na Facebook hudobník Miroslav Hlavička známy ako Scalex.

Mnoho kamarátok pritom dávalo Horúce za pravdu a celú záležitosť vníma podobne ako ona. To ale očividne nemusí vždy skončiť dobre… „Hlava mi to neberie. Tie ženy chcú mať prirodzenú imunitu proti covidu, tj aby v budúcnosti nechytili covid – a preto chcú úmyselne chytiť covid,“ krúti hlavou Scalex.

Neočkovaný herec Miroslav Etzler (56) bojujúci s covidom dostal drsný odkaz od svojho brata!

Na celú záležitosť na sieťach zareagoval aj syn Horkej Honza Rek. „Týmto komentárom, ďakujem za užitočný príspevok do diskusie. Menovite – Andor Sandor, Duša K, MUDr. Jan Vojaček, CFMP, Daniel Landa, Jaroslav Flegr, MUDr. Soňa Peková, PhD., zubár Roman Šmucler a spol. Zobrali ste mi mamičku, ktorá si na vašom základe stavala všetky svoje argumenty. Pohŕdam vami. Ste absolútny odpad a od teraz na vás mám brutálnu pifku. Za pozostalých – syn,“ drsne sa obul do menovaných.