Už sa nechcel len tak pozerať, ako sa mu ruší jedno vystúpenie za druhým. Milan Drobný, ktorý včera oslávil 77. narodeniny, vyrazil so ženou do Talianska na Ischii. Ani vo sne ho nenapadlo, že ho tam vyhmatnú karabiniéri v presvedčení, že vykráda kostol!

Bol v podozrení, že vykradol romantický kostol v mestečku Foria, kde v roku 1972 vznikala komédia Nebožtíci prajú láske s Jackom Lemmonom (†76) a Juliet Millsovou (80) v hlavných úlohách.

Zamkli ho

„Pršalo, bolelo ma koleno, ktoré mi budú budúci rok operovať, a nemal som chuť chodiť po nákupoch. A reštaurácie sú tam otvorené len na obedy, žiadne vysedávanie,“ opísal Milan, čo predchádzalo jeho drsnému zážitku. V kostolíčku sa pekne usadil za stĺp na stoličke. Odpočíval, keď v tom niekto zamkol dvere. „Vydal som sa hľadať nejaký postranný východ. Lenže ako som chodil sem a tam, spustil sa alarm, ktorý by prebudil aj mŕtveho,“ dodal spevák.

Bolo to plánované! Šokujúce slová právnikov o streľbe Aleca Baldwina

Žena s vrecom

Behom pár minút boli v kostole karabiniéri so samopalmi a chceli speváka spútať! Posunkovou rečou im povedal, že by najskôr bez bariel spadol. Vtom sa už vracala jeho manželka Dana (67). Kúpila veľké igelitové vrece, aby Milan úplne nepremokol. Dáždnik s barľami držať nemohol. Muži zákona ale usúdili, že ho priniesla na veci, ktoré Milan v kostole ukradol! „Mal som celkom obavy, ako to dopadne, pasy sme mali v hoteli v trezore. Našťastie vie Danuška taliansky. Jej druhý manžel bol Talian a roky v Taliansku žila,“ povedal Drobný.

Kariéra Sylvestra Stalloneho  začala v porne, preslávil sa ako Rocky a Rambo. Oslávil dnes 75. narodeniny. 

Bál sa fotiť

Všetko sa vysvetlilo, slušný karabiniér ešte Dane pobozkal ruku. Odviezli manželov Drobných do hotela, kde si prezreli ich doklady a prijali ako darček Milanovo cédečko. „Mrzí ma, že z toho nemám fotky, ale bál som sa. Nechcel som ich rozčúliť, bolo to drsné,“ zakončil Drobný.