Reedícia slávneho albumu,  ktorá vyšla k päťdesiatročnému výročiu, sa za týždeň dostala na tretie miesto najsťahovanejších albumov prestížnej americkej hitparády Billboard 200. V rebríčkoch predajnosti fyzickej verzia CD je dokonca na mieste prvom. Beatlemania ešte neskončila.

Digitálna verzia stereo remixe albumu Sgt. Pepper s Lonely Hearts Club od kapely Beatles sa za týždeň predalo v USA 75-tisíc kusov (pomocou streamovacích služieb). To ho razom katapultovalo na pozícii tretej najpredávanejšie nahrávky hneď za nové dosky rapperov Bryson Tiller a Kendrick Lamarr. Fyzické kópie albumu sa v kamenných obchodoch a na internete predalo cez 71 tisíc kusov, čo je viac, než ktorékoľvek iné v daný týždeň.

Aj tak to ale pôsobí ako kvapka v mori, pretože podľa Billboardu sa od uvedenia albumu v roku 1967 do roku 1991 predalo v Amerike 4,89 miliónov kusov. Tak vysoké číslo bolo ale zapríčinené hlavne neexistenciou streamovacích služieb a internetu.
Album Sgt. Pepper s Lonely Hearts Club vyšlo 1. júna 1967. Hneď na druhý deň sa v Amerike dostal na prvé miesto rebríčka predajnosti, kde sa udržalo pätnásť týždňov. V Top 200 Billboardu sa udržalo 175 týždňov, dlhšie ako tri roky.