Antonio Banderas: exmanželku budem milovať do konca života

1563

Antonio Banderas žil s Melaniou Griffith osemnásť rokov. Majú spolu dcéru Stellu (21) a tiež kvôli nej sa v roku 2014 rozhodli, že aj po rozvode zostanú priateľmi. Herec, ktorý chodí s Nicole Kimpelovou, teraz vyhlásil, že exmanželku bude milovať navždy.

„Aj keď sme rozvedení, je mojou rodinou a budem ju milovať do konca života. Sme v kontakte veľa rokov a dokázali sme sa rozísť veľmi elegantne. Naše deti z toho mali radosť a to je pre nás oboch veľmi dôležité. Deti sú našou prioritou číslo jedna,“ uviedol Banderas v rozhovore pre magazín People.

Herec tiež vyhlásil, že príliš nefandí rozchodom, ktoré končia nenávisťou a zatrpknutosťou bývalých partnerov.

„Navždy budeme priateľmi, dúfam. Hovoríme spolu často a som šťastný, že nepatríme medzi mnohé páry, ktoré sú po skončení manželstva zatrpknuté a na seba naštvané. Nevidím na to dôvod. Je oveľa lepšie skúsiť si pamätať a vážiť všetkých tých nádherných a šťastných momentov, ktoré sme spolu zažili. Boli sme manželmi veľmi dlho a verím, že Melanie chce zostať v kontakte ako ja,“ dodal.

Rozvod s Banderasom bol pre Griffith koniec už štvrtého manželstva. Dvakrát bola vydatá za herca Dona Johnsona, s ktorým má dcéru Dakotu. Päť rokov bol jej manželom ďalší kolega Steven Bauer, s ktorým má syna Alexandra. Pár sa rozviedol v roku 1987.