Bangladéšske peklo. Vykričaný dom najprv v moslimskej krajine zbúrali, prevádzku ale opäť obnovil

956
nevestine

Bangladéš je jednou z mála moslimských krajín, kde je prostitúcia legálna. To ale v žiadnom prípade neznamená, že sa tam majú predávajúce dievčatá lepšie ako v krajinách, kde vykričané domy oficiálne neexistujú. Možno práve naopak. Stačí sa pozrieť na Kandaparu, jeden z najdlhšie fungujúcich nevestincov v krajine.

Samičku orangutana predávali v bordeli farmárom na sex, za dve eura!

Ten bol napriek demolácii v roku 2014 opäť obnovený a jeho už 200-ročná história tak stále pokračuje. Vnútri areálu ohraničeného vysokým múrom sa predáva na 700 žien a dievčat. Žijú tam spoločne so svojimi deťmi a pasákmi. Mnoho z nich sa dokonca priamo tu narodilo, ďalšie sem boli predané vlastnými rodinami, či sem utiekli pred agresívnymi manželmi. Oficiálne síce musia mať 18 rokov, ale väčšinou to tak nie je. Nikomu to ale nevadí. Koniec koncov policajti aj politici sú tu častými návštevníkmi.

Spoveď prostitútky, ktorú si kúpil Karel Gott

Prostitútky nemajú žiadnu slobodu ani práva. Väčšinou pochádzajú z chudobných pomerov, a tak patria konkrétnej madam či pasákovi. Nesmú chodiť von, ani si nechávať vlastné peniaze. A to dovtedy, kým splatia svoje „dlhy“. To trvá vo väčšine prípadov niečo medzi jedným rokom až piatimi rokmi. Potom sa stanú nezávislými a môžu napríklad konečne odmietnuť zákazníka. Môžu tiež odísť, ale vzhľadom na to, ako na ne nahliada väčšinová spoločnosť, tu väčšinou zostávajú.

Do pochmúrneho života japonských sexuálnych otrokýň, ich predávali samotný rodičia