Benny Medina Známosť, čo vám zarobí milióny

1709

Will Smith, Mariah Carey, Naomi Campbell, Tyra Banks, Heidi Klum, títo všetci patria na jeho listinu. „Objavil som ich a spravil z nich milionárov.“ Benny Medina vyrastal ako sirota v gete. Splnil si svoj americký sen a stal sa z neho milionár vlastniaci produkčnú firmu Handprint Entertainment.

Je to práve on, kto stojí za úspechom Nicole Richie. Jedného upršaného dopoludnia, keď sa mu Nicole sťažovala, že sa nedostala na vytúženú prehliadku do prvého radu, ju Benny zoznámil s Rachel Zoe. Vďaka tomuto kroku Nicole stačilo pár dní poprehánať sa po meste v štýlových handrách navrhnutých Rachel a úspech na seba nedal dlho čakať. Pozvánky na haute-couture a pret-a-porte prehliadky sa jej len tak hrnuli, rovnako ako výhodné ponuky na spoluprácu…

Benny, ktorý všade chodí len s mobilom v každej ruke, je známy svojimi neohrabanými maniermi, no napriek tomu ho každý zbožňuje. Ak by nebolo jeho, Jennifer Lopez, Tyra Banks či P.Diddy by dodnes mohli iba snívať o svojich módnych a parfumérskych impériách. Práve dobre premyslené plány, kreatívne nápady, kontakty a šikovné manévre Bennyho im pomohli k úspechu a tučným kontám. Nečudo, že mu potom odpustia aj správanie neokrôchanca.

Pharrell Williams prezradil recept na mladosť: Denne sa zbavujem starej kože

Z Wikipédie

Najnovším Bennyho úlovkom je Mariah Carey. Bennyho si platí ako manažéra, mediálneho a imidžového guru, a vďaka nemu sa jej publicita vyšvihla do nebeských výšin. Veď posúďte sami: v Handprints Entertainment zvonia telefóny ostošesť, každá televízna stanica, časopis či rádio má záujem o exkluzívne interview s Mariah. Nakoniec za dych vyrážajúci honorár dohaduje Benny exkluzívne interview so stanicou NBC a ako podmienku dáva kompletné zabezpečenie vystúpenia Mariah v najznámejšom nákupnom centre Ameriky – Rockefeller Center. Ku koncu hovoru dodáva ešte jednu maličkosť, väčšina on-air rozhovoru sa bude venovať výlučne predstaveniu nového parfumu Mariah. V momente, keď šéfredaktor NBC začne frflať niečo o utláčaní a podprahovej reklamnej metóde, za ktorú by im hrozila miliónová pokuta, Medina tresne telefónom. O minútu neskôr má vo vrecku zmluvu s konkurenčnou stanicou ABC, ktorá pre vystúpenie Mariah zatvára celé Times Square a neľutuje ani hroziacu pokutu za podprahovú reklamu! Na záver dodáva Benny: „mojou úlohou je zabezpečiť mojim klientom najlepšiu publicitu, je to moje povolanie, pôjdem hoc aj cez mŕtvoly…“ Tak tomuto naozaj veríme, veď kto by si už chcel niečo začať s bývalým dorastencom geta, na ktorého nedá dopustiť polovica Hollywoodu?

TATTOO: KRESBA NA TELO

Podľa vás, aj vy patríte medzi budúce celebrity? Ak na vás sedia všetky štyri nižšie uvedené body, neváhajte ani sekundu a dajte o sebe vedieť Bennymu Medinovi!

1)Vaši známi vám závidia váš nezameniteľný štýl, na ulici vás pravidelne oslovujú ľudia pre váš outfit.

2)Keď vojdete do reštaurácie alebo klubu, príde vás privítať samotný majiteľ alebo manažér reštaurácie, celý personál vás oslovuje výlučne krstným menom.

3)Milujete byť stredobodom spoločnosti. Ak ste žena, dokážete celý večer stáť na desaťcentimetrových ihličkách bez toho, aby vám povädol hollywoodsky úsmev na dva prsty.

4)Presne uhádnete, ktoré filmy budú nominované na Oscara, ktorá celebrita vyhrá WMA a v hlave nosíte už dlhšie scenár na skvelý román alebo iný kasový trhák.