Najskôr si pochutnali na sladkostiach, potom ich stihla krutá smrť! Krkavčia matka Elena Karimova (27) z ruského Nižného Novgorodu kúpila na benzínovej pumpe čokoládové tyčinky pre svoje dve deti a zároveň horľavú náplň do zapaľovača. Svoju dcéru Khadižu († 4) a syna Sulejmana († 2) potom uškrtila a ich telíčka zapálila.

Ženu zachytila ​​priemyselná kamera na benzínovej pumpe, ako natankovala palivo do auta, kúpila čokoládové tyčinky Snickers a náplň do zapaľovača. Potom nasadla do požičaného vozidla Kia Rio a odišla preč. Potom podľa obžaloby zaparkovala a svoje deti, ktoré si chvíľu pred tým pochutnali na sladkostiach, uškrtila.

Matka zastrelila svoje tri deti aj nakoniec seba. Zlikvidovali ich finančné problémy

Následne vzala ich mŕtvolky do neďalekého lesa, kde ich poliala horľavinou a zapálila. Potom ale dostala strach, že ľudia uvidia dym z ohňa. Telíčka detí preto uhasila, naložila do auta a odišla domov. Ďalší deň ich pohodila v opustenom skladisku, ktoré celé podpálila. Keď na miesto prišli požiarnici a oheň uhasili, našli pozostatky.

„Hasič si najskôr myslel, že obhorené telá patrí psovi. Ale keď prišiel bližšie, uvedomil si, že ide o telíčka dvoch detí. Boli v neprirodzených polohách a začali sa šíriť zvesti, že boli prenášané v kufri. Mŕtvolky boli tak zmrzačené, že zostala len jedna noha a bolo nemožné identifikovať pohlavia,“ povedal miestny obyvateľ Jevgenij Katyšev podľa britského denníka Daily Mail.

Päťročné dievčatko napchala vlastná mater do vreca na odpadky za to, že sa pocikalo. Otec potom zahrabal jej telo v parku

Ďalší miestni si všimli požičaného auta a zalarmovali políciu. Karimova bola zatknutá. K hroznému činu sa už priznala. „Nemohla som sa o ne postarať,“ tvrdila krkavčej matka policajtom. Svoj čin zvaľovali na to, že sa s ňou rozviedol manžel a ona nemá peniaze. Pritom si požičiavala autá a jazdila na dovolenky do zahraničia.

„Žila som s manželom, ale keď sme sa rozviedli, výchovy detí sa stalo obťažnou,“ snažila sa márne obhájiť. „Je mi veľmi ľúto, čo sa stalo. Neviem, ako s tým budem môcť žiť,“ hrala ďalej na city. Karimova bola podrobená psychiatrickým testom, podľa ktorých je príčetná. Súd s ňou stále pokračuje.

Za vraždu svojho štvormesačného synčeka recidivistu Daniela súd poslal na doživotie za mreže!