Brutalita v električke: Požiadal skupinu opilcov aby sa stíšili. Zmlátili ho!

301

Ako v klietke s paviánmi si museli pripadať cestujúci, ktorí išli v sobotu večer v električke od bohunickej nemocnice. Cestovala tam totiž s nimi extrémne hlučná skupina opilcov, ktorá si navyše nahlas púšťala hudbu. Keď ich jeden z cestujúcich (50) požiadal, aby sa stíšili, zmlátili ho!

„Jednalo sa o skupinu zhruba ôsmich ľudí. Keď bol hluk podľa ostatných cestujúcich už príliš intenzívny, muž (50) sa proti tomu ohradil,“ uviedol hovorca strážnikov Jakub Ghanom.

Jedenásťročný školák riadil ukradnutý autobus, pasažieri si to nevšimli

To rozčúlilo troch najaktívnejších členov (21, 24 a 39), ktorí ho okamžite napadli. Na ďalšej zastávke preto radšej z vozidla vystúpil a prestúpil do iného vozidla. „Agresori ho ale podľa svedkov na zastávke Osová vyvliekli z vozidla a zmlátili,“ pokračoval hovorca strážnikov.

Mladíci znásilnili dievča (24) v autobuse. Cestujúci chlapcov ešte povzbudzovali

Jeden zo svedkov zavolal strážnikov, ktorí okamžite rozbehli pátraciu akciu. „Všetkých troch podozrivých sa im podarilo zaistiť na zastávke Vojtova. Následne ich odovzdali policajtom z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu. Napadnutý muž mal krvavú podliatinu, roztrhané tričko aj nohavice. Sťažoval sa na bolesť hlavy, úst a na nevoľnosť,“ dodal Ghanom.

Muža zmlátili tak až skončil v kóme! Po tom ako požiadal susedov, aby stlmili hudbu