Bývalý vojak upálil exmanželku zaživa! Sám skončil na 10 dní v kóme

555

Otrasnú smrťou zomrela mama Kelly Wilkinsonová z austrálskeho Gold Coast. Jej obhorené telo bolo nájdené na záhrade jej domu. Z vraždy nebohej ženy je obvinený exmanžel Brian Earl Johnston (34), ktorý sa v nemocnici po niekoľkých dňoch prebudil z umelého spánku.

Austrálska polícia zasahovala minulý týždeň v dome v Gold Coast. Na záhrade tamojšieho domu bolo nájdené telo Kelly Wilkisonovej, ktorú mal brutálne zavraždiť jej exmanžel Brian Eral Johnston. Bývalý vojak z povolania, podľa informácií britského denníka The Guardian svoju manželku upálil zaživa! V dome sa pritom nachádzali jej tri malé deti, ktoré majú pod deväť rokov. Policajti, ktorých na miesto privolali rozrušení susedia, našli iba jej obhorené pozostatky.

Vražda zo žiarlivosti! Mladý tyran ubil priateľku, rozzúrilo ho vraj, že v bazéne ukázala prsia

Tridsaťštyriročný Johnston utrpel vážne popáleniny rúk a bol letecky prevezený do nemocnice v Brisbane, kde bol uvedený do umelého spánku. V kóme podľa informácií britského denníka Daily Star zostal desať dní. „Polícia s ním chcela urobiť rozhovor, ale my sme to odmietli, lebo nebol v postavení, aby mohol podstúpiť výsluch,“ uviedol právnik Johnstona Chris Hannay.

Vražda zo žiarlivosti: Talian zabil na Sardínii svoju českú expartnerku.

Rodina zavraždenej ženy uviedla, že neustále chodila na políciu kvôli porušeniu súdneho príkazu. Údajne sa bála o svoju bezpečnosť. Natalie Wilkinsonová, sestra Kelly, dokonca prezradila, že svoju sestru viezla takmer každý deň na policajnú stanicu. O malé deti sa teraz stará jej sestra Danielle Carrollová. Rodina pre 9news uviedla, že polícia v ochrane Kelly zlyhala.