Cez internet predával chladničku, záujemkyňa nesúhlasila s cenou tak ju zabil

761

Denise Williamsová (†54) zomrela rukou Joshua Gorgoneho (26), s ktorým bola dohodnutá, že si od neho kúpi chladničku. Pohádali sa u neho doma nad cenou tovaru – vrah na Denise nečakane vytiahol nôž a dobodal ju.

Žena z americkej Pensylvánie si len chcela zaobstarať zánovnú chladničku pre priateľa. Namiesto radosti z dobrej kúpy ale teraz jej partner roní slzy nad Denisinou smrťou. Zomrela v byte u predajcu, ktorý ju niekoľkokrát bodol kuchynským nožom.

Rodina začala Denise postrádať v pondelok večer. Rozbehlo sa pátranie so smutným koncom. Polícia ženu našla nasledujúci deň v meste Geistown v doma u Joshuu Gorgoneho. Zomrela na vykrvácanie z niekoľkých bodných rán.

V Malajzii niekto zabudol tri obrie boeingy, majiteľa hľadajú inzerátom

Gorgon inzeroval predaj chladničky cez sociálnu sieť, preto sa Denise rozhodla zájsť sa na spotrebič pozrieť osobne. Podľa webu New York Post sa predajcu so zákazníčkou pohádal kvôli cene tovaru. Vrah teraz čaká za mrežami na súdne státie. To sa má konať 14. apríla.

„Išla sa pozrieť na chladničku, ale nikdy sa už odtiaľ bohužiaľ nevrátila,“ potvrdil prípad prokurátor Greg Neugebauer médiám. „Dohovoriť sa na schôdzke u niekoho neznámeho doma nie je nikdy dobrý nápad,“ povedal podľa webu Daily Mail policajný vyšetrovateľ Nicholas Zakucia.

Unesené dievča držal na reťazi, mučil a znásilňoval v prasacom chlieve

„Malo by to byť vždy verejné miesto, a dobré je prísť ešte s niekým. Nikdy neviete, na koho natrafíte,“ dodal kriminalista.