Mohla byť oštepárskou hviezdou, ale do cesty jej vstúpil sexuálny predátor. Terezu Vytlačilovú (26) od pätnástich rokov zneužíval kouč Jaroslav K. Teraz o nepredstaviteľných hrôzach prehovorila.

Svoju obeť si násilník vyhliadol, keď mala osem rokov pri pretekoch cezpoľného behu. Sliedil a potom k Tereze približoval nenápadnými, ale zároveň míľovými krokmi. Pozval ju na atletický ovál, masíroval ju, neskôr tiež osahával. Jeho chtíč ale stále rástol a vymkol sa kontrole. Nátlak na mladú atlétku neustále zvyšoval – musela si s ním dopisovať na internete, zakazoval jej školské výlety a na sústredeniach objednal spoločnú izbu s manželskou posteľou.

Našli zavraždené a zneužité desaťročné dievčatko! Otec podozrivého (14) je odsúdený pedofil!

Nikto sa nezaujímal, čo sa deje za zamknutými dverami. ,,Nie je v sexe nič, čo by so mnou nevykonal. Orálny styk, vaginálny styk, análny styk. Ponižovanie,“ povedala pre server Bez fráz hrôzy, ktoré trvali cez tri roky. Až potom našla odvahu zveriť sa najbližším.

,,Vzal si moje telo, moju osobnosť. Keby som nevyhľadala odbornú pomoc, možno by som tu dnes nebola,“ priznala myšlienky na samovraždu. Na atletický ovál už Terezu nikto nikdy nedostane, ale náladu jej zlepšuje iný šport – futbal. Pravidelne nastupuje za klub Prague Raptors. ,,Počas tých deväťdesiatich minút sa viem radovať, zdieľam emócie s celým tímom. Po záverečnom hvizde to skončí, ale cítim nádej, že to bude lepšie,“ dúfa…

Pedofila, ktorý znásilňoval chlapcov a dievčatá, vo väzení ho pätnásťkrát zbili spoluväzni

 Kouč utiekol  spravodlivosti 

Tréner Jaroslav K. na súde za svoje odporné činy najprv vyfasoval šesť rokov natvrdo, vo väzení si ale pobudol len necelý rok! ,,Nepríde mi to vôbec fér vzhľadom k tomu, čo mi vykonal a ako sa cítim,“ hnevá sa Tereza, ktorej pedofil zničil celý život. Okrem hrozných a nezmazateľných spomienok dodnes trpí posttraumatickou stresovou poruchou.