Chovateľka psov nechala dve fenky v zamknutom aute niekoľko hodín. Jedna zomrela, druhá bojuje o život

637
Jedna z feniek v aute zomrela, druhá bojuje o život.

Na čo preboha myslela? Majiteľka dvoch feniek labradorského retrievera nechala svoje zvieratá pri medzinárodnej výstave psov v Brne zatvorených vo svojom aute niekoľko hodín. Jedna z nich zomrela, druhá teraz bojuje o život.

„Za vystavovateľské ambície majiteľky zaplatili krutú daň dve fenky labradorského retrievera, keď boli ponechané niekoľko hodín v zaparkovanom aute. Čierna neprežila, krémová je v kritickom stave,“ uviedla Nadácia na ochranu zvierat na svojom facebooku.

Ak ste tuční na oslíka nelezte! V dovolenkovom raji tuční turisti mrzačia oslíkov!

„Snáď to prežije, ale len vďaka slečne, ktorá si všimla, že v zaparkovanom aute umierajú dva psy, a privolala pomoc,“ stojí ďalej v príspevku, ktorý šokoval stovky ľudí. Väčšina z nich správanie majiteľky drsne odsúdila. „Myslím, že by pani potrebovala takisto zavrieť do auta v horúčave. A hlavne už nikdy by nemala mať psov,“ napísala Martina Š.

Otec zabudol sedemmesačného synčeka 10 hodín v aute, dieťa zomrelo

 Ľudia  zúria 

„Tú druhú suku by som jej odobrala a dala ženskú na listinu, aby už žiadne zvieratá nedostala. Nie je to človek na správnom mieste. Nič ju neospravedlňuje. Mám na ňu obrovský hnev,“ uviedla Petra K.

Nadácia na ochranu zvierat vyzvala všetky majiteľov, aby v žiadnom prípade nenechávali svoje psy ani na chvíľu v zatvorených autách v horúcom počasí.

Ďalší šialený príbeh tohto leta! Trojmesačné dieťa sa upieklo v aute!