Divné úmrtia 22: Vášnivý cyklista na výlete neprežil návštevu sexshopu!

523

Počas cyklovýletu zomrel v Taliansku 60-ročnou Brit. Podľa talianskych médií k tomu došlo v piatok okolo 17. hodine v oblasti Marghera, neďaleko turistického centra Benátok. Táto tragická udalosť urobila vrásky na čele majiteľovi miestneho sexshopu Francovi Garonimu. Britský turista totiž prežil posledné chvíle svojho života v jeho podniku, a to v intimnej kabínke určené pre samotárska potešenie.

Už cestou do Marghere sa údajne britský turista († 60) pýtal po najbližšom sexshope. Nasmerovali ho k podniku na ulici Fratelli Bandiera, ktorý patrí talianskemu podnikateľovi Francovi Garonimovi.
Turista dorazil na miesto okolo piatej hodiny popoludní. Odstavil bicykel pred podnikom a za 5 eur si prenajal na 15 minút kabínku určenú na sledovanie pornografických filmov. Vošiel dnu a pri dverách sa rozsvietilo červené svetlo značiace obsadené.
Keď Brit po 30 minútach stále nevychádzal, rozhodol sa majiteľ vniknúť dovnútra. Našiel zákazníka bezvládneho a ihneď zavolal záchrannú službu. Pokusy zdravotníkov o záchranu britského cyklistu sa ale ukázali byť márne. Podľa všetkých utrpel zástavu srdca a na mieste jej podľahol.