Divné úmrtia 23: Mŕtva starenka dostávala penziu a ďalej platila účty. Telo našli po 15 rokoch vo vani!

949

Španielski hasiči našli v byte v madridskej štvrti Ciudad Lineal mumifikované telo ženy, ktorá zomrela najskôr už pred 15 rokmi. Jej smrti si nikto nevšimol, pretože sa z jej bankového účtu, kam ďalej pravidelne chodil dôchodok, strhávali všetky predpísané platby za nájomné aj služby.

Isabel Riveraová sa narodila v roku 1926 a v byte v ulici José del Hierro bývala od roku 1965. Pre susedov sa ale v poslednej dobe stala akýmsi fantómy, pretože ju nikto v dome už vyše desať rokov nevidel. Nikto z nich však nemal podozrenie, že by žena už nebola medzi živými, pretože ďalej poctivo platila účty za elektrinu, za vodu i za údržbu domu. Do schránky jej chodila pošta aj volebné lístky.

Divné úmrtia 18: Krásnu blondínku zabil mobil vo vani

Na to, že starenka je už najmenej 15 rokov po smrti, sa prišlo po tom, čo sa po jej osude začala pátrať vzdialená neter. Na jej výzvu sa do bytu cez balkón dostali hasiči, ktorí vo vani objavili mumifikovanú mŕtvolu. Riveraová podľa lekárov zomrela prirodzene pri kúpeli a vďaka primeranej vlhkosti a cirkuláciu vzduchu sa jej telo nezačalo rozkladať. Preto na jej smrť susedov neupozornil ani zápach.

Divné úmrtia 20: Žena vypadla z auta na diaľnici! Chcela nadojčiť bábätko a zomrela!