Hororový týždeň dieťa neprežilo! Kristínka († 3) zomierala hladom a smädom

1096

Hrozný prípad hyenismu rieši ruská polícia. Dvadsaťjedenročná matka z Kirova nechala svoju malú dcérku doma samotnú a odišla minimálne na týždeň preč! Mŕtve dievčatko objavila jej babička, ktorá jej priniesla darček k tretím narodeninám.

Maria Plenkinaová (21) podľa polície žúrovala so svojimi kamarátmi, zatiaľ čo jej dcérka umierala hladom a smädom. Krutá matka navyše v byte pred odchodom vypla vodu, aby sa dievčatko nemohla ani napiť. Podľa vyšetrovateľov žena nebola doma od 13. do 20. februára.

Strach z manžela ju doviedol k vražde

Mŕtvu dievčatko objavila jej babička Irina. Prípad je o to smutnejšie, že dievčatko v uvedenom týždni slávila svoje tretie narodeniny a babička jej tak chcela len priniesť darček. Matka jej navyše celý čas cez sociálne siete tvrdila, ako sa majú s dcérkou skvele. Irina ihneď zavolala záchranku, lekári však Kristínce už nemohli pomôcť.

Matka bola okamžite zadržaná, umiestnená do väzby a obvinená z „vraždy dieťaťa nebývalo krutým spôsobom“.

„Neplakala a ani neukázala žiadnu ľútosť. Len chladnokrvne priznala: Áno, odišla som a vypla som vodu a nechala som dieťa bez vody a jedla,“ popísali vyšetrovatelia.

Matka surovo zavraždila novorodenca, odsedí si 19 rokov

Irinu čin jej dcéry úplne rozdrvil. Keby ju Maria požiadala, aby Kristínka ustrážila, rozhodne by to urobila. „Klamala mi o tom, že je všetko v poriadku. Klamala úplne všetkým. Nikdy by som nepovedala, že je niečoho takého schopná. Keby som si len všimla, že je niečo zle, dievčatko by som si k sebe hneď vzala,“ povedala zúfalá babička médiám. Podľa nej však nič tragédiu nenasvedčovalo. „Naozaj skvele to zahrala, oklamal každého. Ako sa ukázalo, tak som svoju dcéru vôbec nepoznala,“ uzavrela smutne

So smrťou dcérky sa vyrovnala svadbou: Potom odhalila desivú pravdu!