Vracala sa z obchodu, keď uvidela vo svojej ulici pred jedným z domov krv. V nej ležal otec rodiny (†57) a kriesili ho záchranári. Bohužiaľ márne. Strašné okolnosti popísala susedka Anna (70).

V inak pokojnej ulici sa v piatok odohral hrozný masaker. Mladý muž (29) tu mal zabiť svojho otca (†57), brata (†22) a o niečo mladšiu sestru (†21). „Poznali sme sa od videnia. Vždy sme sa pozdravili,“ popísala pani Anna, ktorá v tej istej ulici býva. Udalosť ňou otriasla o to viac, že ​​jej následky zbadala na vlastné oči. „Ja som tú šialenosť videla. Vracala som sa práve z obchodu a videla otca ležať vedľa auta na zemi. Krv bola všade, tiekla až na cestu. Hrôzostrašný pohľad,“ povedala trasúcim hlasom.

O život otca rodiny práve bojovali záchranári. „Netušila som, čo sa dialo. Hovorila som si, pane bože bože, snáď nie je mŕtvy. Ale už mu vraj naozaj nebolo pomoci. Polícia potom v kontajneroch hľadala to, čím ho aj ostatný syn zabil,“ doplnila seniorka. Pre vraždu márne hľadá vysvetlenie. „Prečo to, preboha, urobil? Nikto nevieme, čo sa v tom dome dialo. Je mi ich veľmi ľúto. Bola som z toho psychicky zlá. Urobilo sa mi doma zle,“ priznala.

Vianočný krvavý masaker v Nemecku neprežili dve deti (†11 a †13)! Vraždil ich vlastný otec (†44)?!

 Čo sa  stalo? 

Traja členov rodiny, otca, brata a sestru, mal v ich dome zabiť dvadsaťdeväťročný muž v piatok popoludní. Prežila len sedemnásťročná sestra, ktorú obvinený zamkol na záchode. Polícia zločin vyšetruje ako brutálnu vraždu.

Policajti uviedli, že muž svoj čin dopodrobna naplánoval, svojou brutalitou šokoval aj skúsených kriminalistov. Útočník vyzbrojený dvoma nožmi si na troch členov rodiny počkal, brata a staršiu sestru zabil v dome, otca pred domom, kde ho našiel štrnásťročný chlapec, ktorý sa mu márne snažil pomôcť. Brat mal na tele minimálne 40 bodných rán.

Po vražde otca muž odišiel späť do domu, zamkol a vo svojej izbe čakal na policajtov. Kriminalisti ho obvinili z vraždy a bol vzatý do väzby. Hrozí mu 15 až 20 rokov alebo výnimočný trest.

Polícia hľadá chladnokrvného zabijaka z Poľska: Vystrieľal rodinu! Nesnažte sa ho zadržať

 Pohodový  človek 

Na zabitého otca spomínajú susedia v dobrom. „S ním sme sa stretávali, zdravili. Podľa mňa pohodový človek. Deti som poznal len od videnia. Toho chlapca som videl, ako ho polícia v putách odvádzala z domu. Sami tu nevieme, čo a ako. Ale to, čo sa stalo, to je ako americký horor,“ konštatoval ďalší sused.

Brutálna vražda súrodencov, ktorých našli bez sťatých hláv! Ich matku zatkli v jej dome v arizonskom Tucsone.