A práve preto, že má Andie vysoké sebavedomie, nosí hrdo na prahu šesťdesiatky kombinézy, ktoré majú v obľube skôr mladšie ženy.

„Áno, teraz si na kombinézach ulietavam. A viete prečo? Pretože je mi 58 a myslím, že môj zadok vyzerá v kombinéze dobre. Toto presne mi povedal Hugh Grant o kombinéze, ktorú som si na seba vzala,“ zverila sa Andie na odovzdávaní cien Významné ženy L’Oréal v hoteli Pierre v New Yorku a dodala, že je fajn, keď jej mladší muži skláňajú poklony v 58 rokoch.

andie-macdowell-02    Hugh sa tiež na spomínaných filmových cenách, kde obdivoval pozadia kolegyne, hneval, že hoci je Andie staršia, vyzerá oveľa mladšie. „Mám depresiu z toho, ako si oveľa zachovalejšie ako ja,“ vyhlásil známy vtipkár Grant.

Hugh Grant a Andie MacDowell sa stretli v roku 1994 pri nakrúcaní snímky Štyri svadby a jeden pohreb. Hrali tam mileneckú dvojicu. „Bolo to krásne natáčanie. Veľmi rada na to spomínam. Veľa skvelých ľudí a Hugh. Boli sme ešte celkom mladí, ale teraz mám pocit, že sa snáď cítim ešte mladšia. Vek sa síce blíži, ale mi príde, že som stále mladá baba, ktorá miluje život a cíti sa plná energie,“ oznámila herečka v minulosti v rozhovore pre magazín People.