Johnny Depp desí fanúšikov svojím vzhľadom, boja sa o jeho zdravie

1432

Johnny Depp je práve na turné s kapelou The Hollywood Vampires a fanúšikovia tlieskajú jeho hudobnému umeniu, ale upozorňujú aj na to, ako nezdravo poslednú dobu vyzerá. Ohlas vzbudili predovšetkým fotky, na ktorých pózuje so svojimi ruskými fanúšikmi.

Na fotkách z hotela Four Seasons v Petrohrade, ktoré zverejnili Nadezda Shestakova a jej kamarátka, vyzerá Johnny Depp vychudnuto a bledo. Sám Depp si dal na Instagram fotku z moskovského múzea a fanúšikovia odvtedy vyjadrujú na internete obavy o jeho zdravie. Niektorí ho ani nespoznali.

Depp si nechal vyholiť hlavu, zhodil fúzy a turné ho zrejme aj dosť vyčerpáva. Za jeho vzhľadom ale môžu byť aj drogy, ktorým sa podľa bývalých bodyguardov nevyhýba.

Tí na neho dokonca podali žalobu, že im nezaplatil za ich služby a správal sa k nim v rozpore so zákonníkom práce.

„V jednom prípade v nočnom klube museli Deppa upozorniť na to, že má na tvári ilegálne drogy, aby ho v takom stave nevideli prítomní hostia,“ píše sa v žalobe.

Do roku 2016 bodyguardi pracovali pre Deppa prostredníctvom spoločnosti Premier Group International, ale potom začal mať herec finančné ťažkosti a najal si ich osobne. Lenže prestal platiť.

At the Museum of #Mayakovsky in #Moscow

A post shared by Johnny Depp (@johnnydeppofficial) on

Od mája 2016 do januára 2018 nedostali zaplatené nadčasy a ďalšie pohľadávky. Naviac museli často riadiť autá, v ktorých bola kopa drog. Nezriedka potom vykonávali obaja muži funkciu pestúnky ročného maloletého dieťaťa, ktoré herec nechával doma.

Okrem toho sa Depp súdi so spoločnosťou The Management Group o milióny. Herec tvrdí, že ako správcovia jeho financií spreneverili. Spoločnosť sa obhajuje tým, že rozhadzoval viac, než koľko si zarobil.

Navyše tvrdí, že fyzicky napádal svoju bývalú ženu Amber Heardovou. „Spoločnosť TMG dobre vedela po komunikácii so zamestnancami v jeho dome a ochrankou, že Depp bol extrémne vznetlivý a niekedy sa s Heardovou stretol aj fyzicky. Vedeli aj o tom, že Depp Heardovou agresívne kopol počas jedného incidentu v roku 2014, „píše sa v súdnych dokumentoch.