Karolína Zinkevicieneová (†30) zomrela po hádke s partnerom Breshnevem Ruitersom (†34). Večer pred tým boli obaja na party s grilovaním a veľa pili. Priateľ Karolínu uškrtil a potom sa obesil. Ukázalo sa, že sa násilnícky správal aj k trom predchádzajúcim partnerkám.

Keď sa Karolina s Ruitersom vlani v lete v anglickom Spalding veľmi opití nad ránom vrátili z grilovania, strhla sa medzi nimi divoká hádka. Po nej došlo k fyzickému stretu, ktorý skončil uškrtením ženy. Ruiters ju zahrdúsil holými rukami. Potom sa muž pôvodom z Juhoafrickej republiky obesil.

Karolína Zinkevicieneová (†30) zomrela po hádke s partnerom Breshnevom Ruitersom (†34).

Krvné testy potvrdili, že bol násilník pred hádkou značne pod parou – dvaapolkrát prekročil limit, ktorý je v Anglicku stanovený ako hranica, za ktorou si už človek nesmie sadnúť za volant, napísal web denníka Daily Mail.

Podľa polície mali na sebe obe tela veľké podliatiny, spôsobené zrejme údermi predmetom v tvare tyče, stret preto musel byť skutočne na ostrie noža. Inak tomu napokon bolo aj v celej mužovej vzťahovej histórii, kedy jednu z partneriek skoro zabil už v roku 2017. škrtil ju vraj tak, až myslela, že je po nej.

Vražda zo žiarlivosti! Mladý tyran ubil priateľku, rozzúrilo ho vraj, že v bazéne ukázala prsia

Ako sa ukázalo, muž sa násilnícky správal k minimálne trom predošlým partnerkám. Jedna z nich dokonca Karolínu po rozchode s Ruitersom varovala. „Je agresívny a nebezpečný, nikdy sa nezmení, dávaj si pozor,“ napísala jej cez esemesku. „Ja ho zmením,“ odpísala rodená Litovka.

Keby ale bývala videla na vlastné oči, čoho sa na bývalkách muž dopúšťal, možno by zmenila názor. Keď jednu z bývalých priateliek v roku 2017 skoro uškrtil, tá ho nahlásila na polícii. Svoje obvinenia ale nakoniec stiahla, pretože sa bála, že sa jej priateľ pomstí. Aj tak sa však konal súd a Ruiters dostal elektronický náramok. Jeho správanie sa zlepšilo, a tak žena súhlasila, že sa s ním bude stýkať ďalej.

Vražda zo žiarlivosti! Brazílčanka (†35) na TikToku svoje vnady, manžel ju za to zastrelil pred zrakom dcérky!

Zase ale začalo peklo. Partnerke raz vyhrážal s nožom v ruke, že sa zabije, a keď jej pri jednej z roztržiek dokonca priložil nôž na krk, žena utiekla a už sa nikdy nevrátila.

Predtým žil násilník sedem rokov od roku 2010 s matkou svojich dvoch detí. Tento vzťah bol tiež plný násilia a vydierania. Za útoky bol Ruiters v priebehu vzťahu odsúdený na 18-mesačnú podmienku.

Vražda zo žiarlivosti: Ohrdnutý senior (67) dostal od milenka (†35) kopačky. Vystrieľal do nej dva zásobníky!