Krásna letuška zviedla školáka a putovala do väzenia, ale … len na týždeň!

1347

Bývalá letuška a školské pracovníčka Melissa Nostiová (33) zo Sydney robila techtle mechtle s ešte len pätnásťročným školákom! Bola odsúdená na väzenie, po týždni ju však prepustili, keď svoju vinu priznala.

Melissa Nostiová (33) pracovala v roku 2010 v škole North Ryde v Sydney ako úradníčka. Vyspala sa vtedy s dospievajúcim žiakom a teraz je nútená čeliť dôsledkom nerozvážneho správania. Žena, ktorú odsúdili na osemnásť mesiacov väzenia, bola prepustená, keď sa priznala. Prepustili ju za prísnych podmienok na kauciu.

Učiteľka, ktorá súložila so žiakom (13) v triede, dostala mimoriadne tvrdý trest. Vo väzení má stráviť desiatky rokov!

Pred rozhodnutím si týždeň posedela v ženskej väznici Silwerwater. Odvolanie na kauciu podal jej právnik s tým, že je mladá žena vystavená nízkemu riziku opätovného spáchania podobného trestného činu. „Mala potom rad zamestnaní, pôsobila aj v leteckom priemysle,“ presviedčal právnik súd. Ten po psychologickom posudku Melissy skutočne rozsudok zvrátil.

Mladá blonďatá učiteľka posielala pätnásťročnému žiakovi videá, ako masturbuje. Vyhodili ju zo školy

Sudkyňa Susan Horanová uviedla, že vyhlásenie o vplyve na obeť obžalovanej bolo „presvedčivé“. Kaucia jej nakoniec bola udelená za podmienok, že poskytla polícii heslo od svojho mobilného telefónu. Taktiež jej bolo zakázané poškodeného kontaktovať a vyskytovať sa v spoločnosti osôb mladších ako šestnásť rokov. Nostiová sa bude musieť ešte dostaviť na odvolací vypočutie.