Manžel ženy, ktorá bola brutálne napadnutá počas luxusnej dovolenky v rezorte v Dominikánskej republike a 8 hodín mučená, tvrdí, že sa tamojšie úrady snažia mariť vyšetrovanie toho, čo sa jeho milej stalo. Navyše vraj o priebehu vyšetrovania klamú!

Američanka Tammy Lawrenceová-Daleyová sa stále spamätáva z brutálneho útoku. K nemu malo dôjsť v luxusnom hotelovom komplexe Majestic Elegance, keď sa jeden večer žena rozhodla, že si vyrazí do baru pre niečo k jedlu. Zrazu k nej ale zozadu priskočil neznámy muž v uniforme rezorte Punta Cana, odtiahol ju do upratovacie komory a tam ju až 8 hodín bil a mučil.

 Marenia  vyšetrovania 

Manžel napadnutej ženy Christopher Daley sa teraz nechal počuť, že sa úrady snažia mariť vyšetrovanie. Všetko ale vraj začalo už v deň, keď jeho žena zmizla. Tvrdí totiž, že s priateľmi krátko potom prišli na recepcii hotela, kde sa snažili presvedčiť ochranku, aby začala po jeho žene pátrať. To vraj opakoval bez výsledku hneď trikrát. Nakoniec ju ale zamestnanci rovnako nenašli. Jej krik začuli až iní hostia.

Tammy Lawrenceová-Daleyová s manželom

Delaye ale rozčúlila ešte ďalšia vec. „Mali sme policajnú správu obdržať už vo februári, ale nestalo sa tak,“ nechal sa počuť v rozhovore pre NBC10. Nepáči sa mu tiež, že úrady v Dominikánskej republike pracujú s tým, že nebola jeho žena sexuálne napadnutá. Podľa jeho slov totiž vychádzajú zo vzoriek, ktoré žene polícia odobrala až dlhé dva dni po útoku. Manželka sa už vraj medzi tým stihla umyť a osprchovať.

 Aké  nezrovnalosti? 

Podivné je aj ďalšie z tvrdení úradov presláveného karibského ostrova, v ktorom stojí, že vo výpovediach Christophera a Tammy existuje celý rad nezrovnalostí. To je však krajne nepravdepodobné. Manželia totiž poskytli vyjadrenie políciu spoločne. Aspoň to teda tak tvrdí pán Delay.

Vražda mladej Miriam v Thajsku! Vrah dievča znásilnil a rozdrvil jej tehlou tvár.

Či hovorí muž pravdu, je zatiaľ nejasné. Isté ale je, že polícia na ostrove Hispaniola, kde sa Dominikánska republika spoločne s Haiti rozkladá, nedopadla žiadneho páchateľa. Napadnutie Tammy-Lawrence pritom bolo len začiatkom podivných udalostí, ktoré sa začali v Karibiku diať. Od marca tu o život prišli dva americkej páry a vždy za veľmi prapodivných okolností.

Krásnu študentku, ktorá záhadne zmizla v sobotu 1. decembra, našli zabitú