Rozsudok nad Miroslavom L. v pondelok vyriekol Špecializovaný trestný súd. Miroslav zo Zliechova bol obžalovaný z troch vrážd. Zavraždiť mal bývalú partnerku z Karvinej Sandru († 22), Romana († 38) z Trenčína a expartnerku Moniku († 21), ktorej dcéra Nina (1,5) je nezvestná. Ich telá mal následne rozštvrtiť a ostatky spáliť. Súd ho poslal na doživotie do väzenia. Miroslav sa však proti rozsudku odvolal.

Verdikt súdu si v pondelok vypočul sériový vrah Miroslav L. Špecializovaný trestný súd ho poslal na doživotie do väzenia. Miroslav však s rozsudkom súdu nesúhlasí, a tak sa proti nemu odvolal. Miroslav bol odsúdený za tri brutálne vraždi, ku ktorým sa v roku 2017 priznal a dokonca vyšetrovateľom opísal, ako ich spáchal, a zaviedol ich na miesto činu. Avšak o dva roky neskôr všetko poprel. Vo výpovedi uviedol, že je nevinný, čo zopakoval aj súdu. V roku 2017 zároveň bol poslaný na päť rokov do väzenia za týranie syna Miroslava.

Odrezal hlavu Romanovi, potom sme mali sex! Šokujúce svedectvo exfrajerky trojnásobného vraha Miroslava L!

Prvou obeťou mala byť jeho družka Sandra N. pochádzajúca z českej Karvinej. Miroslav sa s ňou zoznámil, keď býval v Česku, kde pracoval ako zvárač. Neskôr sa dvojica presťahovala na Slovensko. Sandra mu údajne vtedy oznámila, že chce odísť a Miroslav sa ju pokúšal presvedčiť, nech zostane. Keď sa mu to nepodarilo, mal situáciu vyriešiť tým najhorším možným spôsobom.

Telo Češky potom dal do tašky a odniesol na záhradu, kde ho zapálil. O niekoľko týždňov neskôr ju nahlásil ako nezvestnú. Ďalšou obeťou Miroslava mal byť Roman, ktorý chodil s jeho novou známosťou Luciou, ktorá sa sťažovala, že sa k nej Roman chová hrubo. Ako vínny bol Miroslav neprávoplatne hľadaný aj v prípade vraždy Moniky B., ktorá mala dcérku Ninu (1,5). Malé dievčatko zmizla bez stopy.

Slovenský sériový vrah Miroslav L. stál pred súdom!

Na súde vypovedala susedka Miroslava, ktorá uviedla, že osobné veci, doklady a kočík obete zostali doma. Ďalšie svedkyne zasa vypovedala, že videla, ako Romana uškrtil šnúrou od teplákov.

„Tiel sa zbavoval sofistikovane a to pálením. Preto po obetiach nezostali žiadne stopy. Výpoveďami a znaleckým dokazovaním bolo preukázané, že motív zbaviť sa ich mal len obžalovaný,“ povedal podľa denníka Pravda prokurátor, ktorý navrhoval pre Miroslava doživotie, čo bol nakoniec i verdikt súdu. Miroslav proti rozhodnutiu súdu podal odvolanie.