Najmenej 30 obetí má na konte šialený kanibal Mendoza! V pivnici schovával tisíce kostí!

1298

Šialený Mexičan Andres Filomeno Mendoza (73) má na svedomí najmenej tridsať ľudských životov. Mená svojich obetí si zapisoval do denníkov a jedol časti ich tiel. V jeho dome našli policajti úplnú spúšť. V pivnici ležalo spolu 4 600 ľudských kostí!

Policajti pritom zadržali Mendozu už pred rokom. Vtedy ho vinili zo zmiznutia jednej ženy. Keď potom vstúpili k nemu domu, prišli na strašnú vec. Mexičan zmrzačil a zabil desiatky ďalších nevinných obetí. Vrah sa potom priznal k tomu, že od roku 1990 zabil tridsať žien, pričom všetky mená si starostlivo zapisoval do svojho denníčka. Podľa svojich slov časti niektorých ich tiel zjedol.

Prípad ale akoby snáď nikdy nemal mať koniec. Kriminalisti v suteréne jeho domu nachádzajú stále nové pozostatky ľudských tiel. Za posledné štyri mesiace to bolo ďalších tristo kostí, spolu už 4 600. „Našli sme suterén, v ktorom sa nachádzala hromada ľudských pozostatkov,“ informovala prokurátorka Dilcya Garciaová k strašnému objavu.

Príbeh vraha: Ed Kemper jeden z najhorších a najsadistickejších masových vrahov a kanibalov

Miestne médiá uviedli, že Mendoza sa stretol s mnohými svojimi obeťami v nočných kluboch. Potom ich prinútil ísť k sebe domov, potom ich bodol do srdca. Potom ich šialený Mexičan rozrezal a pochoval v pivnici. Na úrady teraz čaká ťažká práca. Všetky kosti musia priradiť k obetiam a podľa toho ich identifikovať. Zatiaľ čo pokračuje vyšetrovanie, Mendoza už sedí v base, z ktorej do smrti nevylezie, informoval denník Daily Star.

Polícia zadržala kanibala pri konzumovaní ľudskej pečene