Najstarší syn speváčky Tiny Turnerovej spáchal samovraždu

2415

Tina Turner (78) prišla o syna. Craig Raymond Turner († 59) sa rozhodol pre dobrovoľný odchod zo sveta.

Tina Turner prekonala v posledných rokoch dve mozgové mŕtvice, ale dokázala sa zotaviť. V utorok bohužiaľ prišla o svojho najstaršieho syna. Craig, ktorý sa živil ako realitný maklér, sa zastrelil vo svojom dome v Kalifornii.

Craig Turner

Craigh sa Tine Turner narodil, keď mala osemnásť rokov a bol adoptovaný jej druhým manželom Ikem Turnerom. Jeho biologický otec Raymond Hill bol členom kapely Kings of Rhytm, kde hral na saxofón. Ako je vidieť na facebookovom profile Craigha Turnera, so svojou matkou sa videl naposledy pred mesiacom 2. júna 2018.

Podľa dostupných informácií sa speváčka dlhodobo nestýkala so žiadnym zo svojich štyroch synov, iba im posielala peniaze. „Tina ma vychovávala od dvoch rokov. Je jedinou matkou, ktorú som poznal. Ale nehovoril som s ňou už pekne dlho, asi od roku 2000. A myslím, že ani jeden z mojich bratov s ňou nehovoril,“ povedal tento rok v apríli v rozhovore pre týždenník The Mail on Sunday speváčkin druhý najstarší syn Ike Turner.

Tina a Ike Turner

Toho Turnerová adoptovala aj s jeho bratom Michaelom, keď si vzala ich otca Ika Turnera. Ike mal problémy s drogami a svoju manželku psychicky aj fyzicky týral celých šestnásť rokov, kedy boli spolu. Turnerová sa potom jednej noci zobrala a utiekla s iba 36 centami vo vrecku.

Speváčka žije od roku 1994 vo Švajčiarsku sa manželom, nemeckým hudobným producentom Erwinom Bachom.