Nebožtík sa prebudil tesne pred pohrebom, vraj si len dal šlofíka

932

Deväťdesiatpäť ročný Ind Budha Ram bol vyhlásený za mŕtveho a bol mu vystrojený pohreb. Tam však na prekvapenie všetkých starček ožil a vyhlásil, že si len trochu zdriemol. Podľa všetkého nebol vôbec chorý a nechýbalo veľa a bol by pochovaný zaživa.

Budha Ram žil v dedine Bhaktanwalan Ki Dhani. Začal sa sťažovať na bolesti v hrudi a krátko na to stratil vedomie. Rodina preto privolala doktora. Ten Rama prezrel a vyhlásil ho za mŕtveho. Rodina privolala kňaza, aby vykonal posledný rituály a oholil mu hlavu, ako to žiada zvyk. Potom pripravil telo do posvätného posledného kúpeľa. Keď na neho začali liať vodu, starček sa zrazu prebudil. Postavil sa a začal normálne hovoriť. Vraj si dal len šlofíka a vôbec nechápal, prečo mu oholili hlavu, poliali vodou.

VIDEO: Prežil len zázrakom. Wingsuiter sa zrútil medzi stromami do lesa

Rodina celú vec považuje za zázrak. Podľa ich interpretácie bol Ram mŕtvy a zázračne ožil. Lekár, ktorý ho prehliadal, je podľa nich bez viny, ostatne má licenciu a určite by nevyhlásil niekoho za mŕtveho len tak bezdôvodne. Rodinu tak každopádne miesto pohrebu čakajú veľké oslavy rámových znovunarozenin.

Krásna blondínka zahynula v plameňoch pri havárii vrtuľníka vo Veľkom kaňone. Ďalšia žena ohňu ako zázrakom utiekla