„Keď budete len sedieť a nič nerobiť, je jasné, že koža popraská. Aby ste predišli striám, musíte pre to niečo urobiť. Ja som sa natierala naozaj starostlivo niekoľkokrát denne a bruško masírovala. Pila som veľa vody, aby pleť nebola vysušená a zdravo som sa stravovala. Nič nezdravého,“ oznámila svojim fanúšikom blogerka, ktorá je mamičkou dvoch detí.
tammy-hembrow-08tammy-hembrow-02    Naviac je presvedčená o tom, že práve vďaka zdravej strave už dva týždne po pôrode vyzerala, ako keby nikdy nerodila. „Keby som sa pchala a jedla nezdravo, bolo by to inak. To je logické. Musela by som niečo zhadzovať. Ale ja okrem bruška som nemusela zhadzovať nič,“ pokračovala Tammy, ktorá pred otehotnením pravidelne cvičila a pohyb nevynechala ani v tehotenstve.

„Nemala som žiadne problémy a nemusela som byť v pokoji. Všetko prebiehalo v poriadku, takže nebol dôvod s cvičením prestávať. Veľa som sa tiež nabehal okolo svojho prvorodeného syna,“ oznámila. Po šestonedelí začala posilňovať úplne rovnako ako pred otehotnením.

tammy-hembrow-12 tammy-hembrow-11 tammy-hembrow-06     „Cítila som sa skvele už pár dní po pôrode, ale dala som na rady lekárov a pokoj v šestonedelí dodržala, aby som si v prípade problémov nemusela nič vyčítať,“ dodala.
tammy-hembrow-07 tammy-hembrow-09 tammy-hembrow-05