Mel B si myslí, že ľudia v dnešnej dobe potláčajú svoje túžby a potreby a príliš sa poddávajú trendom a tomu, čo po nich požaduje okolie. Podľa nej potom kvôli tomu môžu mať psychické problémy, pretože naozaj nerobia to, po čom túžia. A to ona sama vraj robiť nemieni. Chce byť sama sebou a k takému životnému postoju vedie aj svoje deti.

Veľký dôraz v živote kladie aj na sex. Jej spálňa je pre ňu posvätným miestom a špeciálne tá jej je podľa nej najviac sexy miestom na planéte. Nechala si ju za asistencie dizajnérov prerobiť tak, aby sa v nej odohrávali tie najromantickejšie a zároveň najhorúcejšie chvíľky. Ako presne spálne vyzerá, však nešpecifikovala.

mel-b-spice-girls-flickr-01
foto: flickr

Doma vraj chodí často nahá a dokonca sa tak premáva aj vonku. „Chodím okolo svojho domu a som nahá. Robím to tak zakaždým po veľkom kúpeli. Zhruba trikrát až štyrikrát týždenne. Celkovo nemám rada, keď na sebe človek nosí príliš veľa oblečenia,“  zverila sa speváčka v rozhovore pre magazín Who.

Aj v minulosti rada nosila kúsky oblečenia, ktoré toho na jej tele moc nezakrývali. Keď spievala s dievčenskou kapelou Spice Girls, priamo sa vyžívala v drobnych šortkách a tielkach nad pupok.

„Mám sedemnásťročnú dcéru, s ktorou často preberáme otázky ohľadom sexu a sexuality. A zakaždým jej hovorím, nech robí len to, čo si myslí, že je pre ňu správne. Len ona dobre vie, čo robiť,“ doplnila. Slovo sex u nich doma nie je tabu a otvorene o ňom hovorí aj s mladšími dcérami.

„Všetci máme v dospelosti sex a a hovoriť o ňom nikomu neublíži. Naopak. Samozrejme o tom nehovorím s každým, koho stretnem, ale špeciálne rodičia by mali byť otvorení a hovoriť o tejto téme so svojimi deťmi,“ dodala.